Tereza Martincova vs. Ana Bogdan 03.03.2020

Tereza Martincova vs. Ana Bogdan 03.03.2020 - Open 6 Sens - Lyon - porovnání

ZÁPAS

03.03.201. koloTereza Martincova Ana Bogdan 6-3, 4-6, 6-3 France Lyon tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

Tereza MartincovaAna Bogdan
1. podání %66/100 (66%)46/79 (58%)
Vyhrané body z 1.podání47/66 (71%)32/46 (70%)
Vyhrané body z 2.podání14/34 (41%)17/33 (52%)
Vyhrané break-bally4/7 (57%)2/8 (25%)
Vyhrané body z returnu30/79 (38%)39/100 (39%)
Vyhrané body celkem91/179 (51%)88/179 (49%)
Dvojchyby44
Esa23

STATISTIKY ZÁPASU

1
0-0Ana Bogdan Ana Bogdan podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva1-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP]
1-1Ana Bogdan Ana Bogdan podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP]
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva2-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
3-1Ana Bogdan Ana Bogdan podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva4-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
4-2Ana Bogdan Ana Bogdan podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva5-2
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
5-3Ana Bogdan Ana Bogdan podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
6-3
2
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva0-0
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP]
0-1Ana Bogdan Ana Bogdan podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva1-1
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
1-2Ana Bogdan Ana Bogdan podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP]
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva2-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP]
2-3Ana Bogdan Ana Bogdan podáva
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva3-3
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
3-4Ana Bogdan Ana Bogdan podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva4-4
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
4-5Ana Bogdan Ana Bogdan podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
4-6
3
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva0-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
1-0Ana Bogdan Ana Bogdan podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP]
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva2-0
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP]
2-1Ana Bogdan Ana Bogdan podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva2-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
3-2Ana Bogdan Ana Bogdan podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva4-2
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP]
4-3Ana Bogdan Ana Bogdan podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva5-3
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
6-3

Tereza Martincova
Česká republika
24.10.94, 25 Let




133
488
559 160 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
25.11.92, 27 Let




92
710
1 289 687 $
Ana Bogdan
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Tereza Martincova vs. Ana Bogdan - Vzájemné zápasy

03.03.201. koloTereza MartincovaAna Bogdan6-3, 4-6, 6-3 detail zápasuFrance Lyon tvrdý I.
18.05.19semifináleAna BogdanTereza Martincova6-4, 2-0, Ana Bogdan - skrečdetail zápasuFrance W60 Saint antuka
30.04.172. kolo kval.Ana BogdanTereza Martincova6-3, 6-1 detail zápasuCzech Republic Prague antuka
07.07.14kvalifik.Ana BogdanTereza Martincova6-3, 7-5 detail zápasuAustria Bad Gastein antuka

Tereza Martincova - poslední zápasy

France Lyon - tvrdý I.
05.03.20
2. kolo
vs. Viktoria Kuzmova4-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
03.03.20
1. kolo
vs. Ana Bogdan6-3, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
Qatar Doha - tvrdý
25.02.20
2. kolo
vs. Maria Sakkari6-3, 6-75, 0-6 prohradetail zápasu
24.02.20
1. kolo
vs. Misaki Doi6-2, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
22.02.20
kvalifik.
vs. Misaki Doi7-5, 6-1 výhradetail zápasu
21.02.20
1. kolo kval.
vs. Kristyna Pliskova7-65, 7-5 výhradetail zápasu
UAE Dubai - tvrdý
16.02.20
2. kolo kval.
vs. Veronika Kudermetova7-5, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
15.02.20
1. kolo kval.
vs. Jil Teichmann7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Russia St. Petersburg - tvrdý I.
09.02.20
kvalifik.
vs. Kristie Ahn6-71, 4-6 prohradetail zápasu
08.02.20
1. kolo kval.
vs. Polina Kudermetova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
18.01.20
kvalifik.
vs. Elisabetta Cocciaretto2-6, 1-6 prohradetail zápasu
16.01.20
2. kolo kval.
vs. Valeria Savinykh6-1, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu
14.01.20
1. kolo kval.
vs. Aleksandra Krunic6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Taipei (CHN) Taipei - koberec
11.11.19
1. kolo
vs. Jana Cepelova3-6, 1-6 prohradetail zápasu
France W80 Poitiers - tvrdý I.
25.10.19
čtvrtfinále
vs. Nina Stojanovic3-6, 3-6 prohradetail zápasu
24.10.19
2. kolo
vs. Diana Marcinkevica6-1, 7-66 výhradetail zápasu
23.10.19
1. kolo
vs. Margot Yerolymos6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
14.10.19
kvalifik.
vs. Kaia Kanepi2-6, 3-6 prohradetail zápasu
13.10.19
2. kolo kval.
vs. Jana Fett6-2, 6-2 výhradetail zápasu
12.10.19
1. kolo kval.
vs. Olga Govortsova6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Austria Linz - tvrdý I.
07.10.19
kvalifik.
vs. Laura Siegemund6-79, 0-6 prohradetail zápasu
06.10.19
1. kolo kval.
vs. Danka Kovinic7-63, 6-3 výhradetail zápasu
Uzbekistan Tashkent - tvrdý
25.09.19
2. kolo
vs. Katarina Zavatska4-6, 4-6 prohradetail zápasu
23.09.19
1. kolo
vs. Irina-Camelia Begu6-74, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
22.09.19
kvalifik.
vs. Chloe Paquet7-64, 6-1 výhradetail zápasu
21.09.19
1. kolo kval.
vs. Yana Sizikova6-3, 6-0 výhradetail zápasu
China Guangzhou - tvrdý
16.09.19
1. kolo
vs. Samantha Stosur2-6, 4-6 prohradetail zápasu
15.09.19
kvalifik.
vs. Jia-Jing Lu6-2, 6-1 výhradetail zápasu
14.09.19
1. kolo kval.
vs. Lizette Cabrera6-4, 7-5 výhradetail zápasu
China Zhengzhou - tvrdý
09.09.19
1. kolo
vs. Caroline Garcia4-6, 6-4, 5-7 prohradetail zápasu

Ana Bogdan - poslední zápasy

France Lyon - tvrdý I.
03.03.20
1. kolo
vs. Tereza Martincova3-6, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
UAE Dubai - tvrdý
17.02.20
kvalifik.
vs. Aliaksandra Sasnovich4-6, 6-74 prohradetail zápasu
16.02.20
2. kolo kval.
vs. Shuai Zhang3-6, 6-4, 7-610 výhradetail zápasu
15.02.20
1. kolo kval.
vs. Barbora Krejcikova6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Romania Fed Cup - tvrdý I.
08.02.20
vs. Ekaterina Alexandrova5-7, 6-3, 5-7 prohradetail zápasu
07.02.20
vs. Veronika Kudermetova6-3, 6-75, 6-1 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
17.01.20
kvalifik.
vs. Ann Li7-5, 6-79, 2-6 prohradetail zápasu
16.01.20
2. kolo kval.
vs. Belinda Woolcock6-2, 6-3 výhradetail zápasu
14.01.20
1. kolo kval.
vs. Ivana Popovic7-65, 6-4 výhradetail zápasu
New Zeland Auckland - tvrdý
04.01.20
1. kolo kval.
vs. Giulia Gatto-Monticone4-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
France Limoges - tvrdý I.
20.12.19
čtvrtfinále
vs. Ekaterina Alexandrova4-6, 2-6 prohradetail zápasu
19.12.19
2. kolo
vs. Bernarda Pera6-75, 6-2, 6-4 výhradetail zápasu
18.12.19
1. kolo
vs. Arantxa Rus7-5, 6-2 výhradetail zápasu
UAE W100+H Dubai - tvrdý
14.12.19
finále
vs. Daria Snigur6-1, 6-2 výhradetail zápasu
13.12.19
semifinále
vs. Greetje Minnen4-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
12.12.19
čtvrtfinále
vs. Katarzyna Kawa6-2, 6-2 výhradetail zápasu
11.12.19
2. kolo
vs. Viktoria Kuzmova6-1, 6-4 výhradetail zápasu
09.12.19
1. kolo
vs. Dalma Galfi1-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
France W25 St. - tvrdý I.
10.11.19
finále
vs. Oceane Dodin Oceane Dodin - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
09.11.19
semifinále
vs. Vitalia Diatchenko6-3, 6-2 výhradetail zápasu
08.11.19
čtvrtfinále
vs. Cagla Buyukakcay3-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Anastasiya Shoshyna6-2, 7-62 výhradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Myrtille Georges6-3, 6-1 výhradetail zápasu
France W60 Nantes - tvrdý I.
02.11.19
semifinále
vs. Tamara Korpatsch6-0, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
01.11.19
čtvrtfinále
vs. Vitalia Diatchenko7-67, 6-3 výhradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Oceane Dodin7-63, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Myrtille Georges6-71, 6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
12.10.19
1. kolo kval.
vs. Jana Cepelova6-1, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Uzbekistan Tashkent - tvrdý
22.09.19
kvalifik.
vs. Harriet Dart6-3, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
21.09.19
1. kolo kval.
vs. Milana Maslenkova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
<