ZÁPAS
06.02.17 | 2. kolo kval. | Tereza Kolarova | Kristyna Hrabalova | 6-2, 6-2 | Trnava | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
20.02.98, 26 Let
20.02.98, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
03.04.96, 28 Let
19 426 $
03.04.96, 28 Let
19 426 $
Tereza Kolarova vs. Kristyna Hrabalova - Vzájemné zápasy
06.02.17 | 2. kolo kval. | Tereza Kolarova | Kristyna Hrabalova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Trnava | tvrdý I. |
Tereza Kolarova form & Kristyna Hrabalova form
Tereza Kolarova - poslední zápasy
Lubbock - tvrdý | ||||
18.09.17 kvalifik. | vs. Fiona Crawley | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Brooke Dennis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Constance Branstine | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Las Vegas - tvrdý | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Kennedy Shaffer | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Sabrina Santamaria | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Katerina Krizova | 6-0, 5-2, Katerina Krizova - skreč | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.17 kvalifik. | vs. Laura Maluniakova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.10.16 čtvrtfinále | vs. Barbara Kotelesova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.16 2. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
25.10.16 1. kolo | vs. Ines Murta | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.10.16 1. kolo | vs. Wiktoria Kulik | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Tereza Prochazkova | 3-6, 0-3, - Tereza Kolarova - skreč | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
09.09.16 čtvrtfinále | vs. Laura-Ioana Paar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.16 2. kolo | vs. Katerina Vankova | 1-0, Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
07.09.16 1. kolo | vs. Tereza Prochazkova | 6-3, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
St. Poelten - antuka | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Kristina Schmiedlova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Slovenska Lupca - antuka | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
Plzen - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Tereza Prochazkova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
18.07.16 kvalifik. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Cornelia Lister | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
29.06.16 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kubicz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.16 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
22.06.16 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Kristyna Hrabalova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - skreč | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - skreč | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
13.07.20 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | detail zápasu |