Česká republika
06.09.97, 26 Let
14 971 $
06.09.97, 26 Let
14 971 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veronika Vlkovska vs. Tena Lukas - Vzájemné zápasy
12.10.16 | 1. kolo | Tena Lukas | Veronika Vlkovska | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | Bol | antuka |
06.10.16 | 2. kolo | Tena Lukas | Veronika Vlkovska | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Bol | antuka |
Veronika Vlkovska form & Tena Lukas form
Veronika Vlkovska - poslední zápasy
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.21 kvalifik. | vs. Erika Sema | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
21.08.21 semifinále | vs. Anna Turati | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.21 čtvrtfinále | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.21 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Anna Gross | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Nikola Novotna | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.21 kvalifik. | vs. Anika Jaskova | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Malene Helgo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.21 kvalifik. | vs. Martina Marusinova | 7-5, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Nika Novikova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
07.08.20 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.20 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Barbora Miklova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Tena Lukas - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | detail zápasu |