ZÁPAS
10.02.18 | Tena Lukas | Katriin Saar | 2-6, 7-5, 6-1 | Fed Cup | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Tena Lukas | Katriin Saar | |
1. podání % | 45/68 (66%) | 59/94 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/45 (60%) | 30/59 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/23 (52%) | 16/35 (46%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 48/94 (51%) | 29/68 (43%) |
Vyhrané body celkem | 87/162 (54%) | 75/162 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esa | 3 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Estónsko
11.03.02, 22 Let
11 667 $
11.03.02, 22 Let
11 667 $
Tena Lukas vs. Katriin Saar - Vzájemné zápasy
10.02.18 | Tena Lukas | Katriin Saar | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | Fed Cup | tvrdý I. |
Tena Lukas form & Katriin Saar form
Tena Lukas - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | detail zápasu |
Katriin Saar - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Alisha Reayer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Freya Christie | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Helsinki - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Heta Nuutinen | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tallinn - tvrdý I. | ||||
24.09.22 1. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.09.22 čtvrtfinále | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.22 2. kolo | vs. Sarah Adegoke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Norrkoping - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Julita Saner | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.22 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 2-6, 7-66, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Alexandra Anttila | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Kristina Paskauskas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Matthews | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.06.22 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Varberg - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.05.22 kvalifik. | vs. Agnes Mitteregger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
03.05.22 kvalifik. | vs. Louise Wikander | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
15.04.22 Rubber 1 | vs. Panna Udvardy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.22 kvalifik. | vs. Marie Mettraux | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Helsingborg - tvrdý I. | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 5-7, 5-7 | detail zápasu |