ZÁPAS
26.06.17 | 1. kolo kval. | Tena Lukas | Beatrice Krauss-Granate | 6-2, 6-4 | Stuttgart Vaihingen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
10.08.93, 30 Let
10.08.93, 30 Let
Tena Lukas vs. Beatrice Krauss-Granate - Vzájemné zápasy
26.06.17 | 1. kolo kval. | Tena Lukas | Beatrice Krauss-Granate | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Stuttgart Vaihingen | antuka |
Tena Lukas form & Beatrice Krauss-Granate form
Tena Lukas - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | detail zápasu |
Beatrice Krauss-Granate - poslední zápasy
Las Palmas - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Raquel Martin Perez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
25.06.18 1. kolo kval. | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
08.08.16 2. kolo kval. | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
04.08.14 2. kolo kval. | vs. Victoria Bosio | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Pia Ender | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Nina Holanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kaarst - koberec | ||||
20.01.14 1. kolo kval. | vs. Sonja Larsen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
22.07.13 1. kolo kval. | vs. Tereza Jankovska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
20.08.12 1. kolo kval. | vs. Mariami Dolashvili | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
13.08.12 1. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrasc-Popa | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.12 2. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
23.07.12 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya Belconti - tvrdý | ||||
02.04.12 1. kolo kval. | vs. Emily Madill | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya Belconti - tvrdý | ||||
26.03.12 1. kolo kval. | vs. Sarlota Cesnekova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
01.08.11 1. kolo kval. | vs. Rosalie Willig | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
25.07.11 2. kolo kval. | vs. Anna Korzeniak | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
18.07.11 1. kolo kval. | vs. Regina Husak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
02.05.11 1. kolo kval. | vs. Ghislaine Van Baal | 1-6, 1-6 | detail zápasu |