ZÁPAS
16.12.19 | kvalifik. | Tea Lukic | Vinciane Remy | 6-4, 2-6, 10-5 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Tea Lukic | Vinciane Remy | |
1. podání % | 24/39 (62%) | 27/42 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/24 (63%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/15 (47%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 23/42 (55%) | 17/39 (44%) |
Vyhrané body celkem | 45/81 (56%) | 36/81 (44%) |
Dvojchyby | 5 | 8 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Tea Lukic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Vinciane Remy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tea Lukic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-1 | Vinciane Remy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tea Lukic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
3-2 | Vinciane Remy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tea Lukic | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Vinciane Remy | |
6-4 |
2 | ||
Tea Lukic | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Vinciane Remy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tea Lukic | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Vinciane Remy | |
0-0 | ||
Tea Lukic | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Tea Lukic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Tea Lukic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
10-5 |
Nemecko
11.09.04, 19 Let
11.09.04, 19 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
24.09.97, 26 Let
17 386 $
24.09.97, 26 Let
17 386 $
Tea Lukic vs. Vinciane Remy - Vzájemné zápasy
17.12.19 | 1. kolo | Tea Lukic | Vinciane Remy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
16.12.19 | kvalifik. | Tea Lukic | Vinciane Remy | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu |
Tea Lukic form & Vinciane Remy form
Tea Lukic - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Vlada Zvereva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Ann Akasha Ceuca | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Alessia Manca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Laura Galdano | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | - | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Enola Chiesa | 7-66, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Daria Kuczer | 6-3, 1-0, Daria Kuczer - skreč | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Kateryna Diatlova | 6-2, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Nele Niermann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Stella Wiesemann | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 L'aquila - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Milena Jevtovic | 3-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Vinciane Remy - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.12.19 1. kolo | vs. Tea Lukic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.12.19 kvalifik. | vs. Tea Lukic | 4-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Marine Partaud | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Kristyna Hrabalova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Iervolino | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 1-1, Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Stella Wiesemann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
24.06.19 kvalifik. | vs. Marie Temin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Montpellier - antuka | ||||
17.06.19 kvalifik. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-4, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
W80 Cagnes - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Ines Murta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Irys Ekani | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.03.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Gabriella Mujan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Asya Colombo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.03.19 čtvrtfinále | vs. Rosa Vicens Mas | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.19 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.19 kvalifik. | vs. Iva Zelic | 6-4, 6-1 | detail zápasu |