ZÁPAS
10.09.20 | 1. kolo | Tea Jandric | Draginja Vukovic | 6-4, 6-1 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Draginja Vukovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP], 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Tea Jandric | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Draginja Vukovic | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Tea Jandric | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
1-3 | Draginja Vukovic | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Tea Jandric | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-4 | Draginja Vukovic | |
0-0, 30-0 | ||
Tea Jandric | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Draginja Vukovic | |
0-0, 30-0 | ||
Tea Jandric | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Draginja Vukovic | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Tea Jandric | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30 | ||
2-0 | Draginja Vukovic | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
Tea Jandric | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
3-1 | Draginja Vukovic | |
0-0 | ||
Tea Jandric | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Draginja Vukovic | |
0-0 | ||
6-1 |
Chorvátsko
08.10.96, 27 Let
08.10.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tea Jandric vs. Draginja Vukovic - Vzájemné zápasy
10.09.20 | 1. kolo | Tea Jandric | Draginja Vukovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Tea Jandric form & Draginja Vukovic form
Tea Jandric - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
24.09.20 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.20 1. kolo | vs. Melis Sezer | 5-7, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.20 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.20 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Corina Mader | 6-1, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Misa Malkin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | Melany Solange Krywoj - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Arantxa Sanchez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Arantxa Sanchez | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
23.06.14 2. kolo kval. | vs. Kristina Njegus | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.06.14 kvalifik. | vs. Darta-Elizabete Emulina | 6-0, 7-67 | detail zápasu | |
23.06.14 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Draginja Vukovic - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Mila Masic | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Hana Djedovic | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jovana Grujic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Maksimova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 2-5, - Draginja Vukovic - skreč | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 kvalifik. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Petra Konjikusic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Ana Grubor | 0-4, - Draginja Vukovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 3-4, - Draginja Vukovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Tara Wurth | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Simona Deletic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Belgrade - antuka | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 3-6 | detail zápasu |