INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Karola Patricia Bejenaru vs. Tayisiya Morderger - Vzájemné zápasy
06.02.19 | 1. kolo | Tayisiya Morderger | Karola Patricia Bejenaru | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Karola Patricia Bejenaru form & Tayisiya Morderger form
Karola Patricia Bejenaru - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Shubina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Alena Kovackova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Annika Barth | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Francesca Pace | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Michaella Krajicek | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Merna Refaat | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lilli Tagger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Elena Pridankina | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Tayisiya Morderger - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Carmen Corley | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Emmanuelle Salas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Paula Rumpf | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Victoria Kan | 7-62, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
30.07.23 kvalifik. | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu |