INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kimberley Zimmermann vs. Tamara Zidansek - Vzájemné zápasy
10.04.18 | 1. kolo | Tamara Zidansek | Kimberley Zimmermann | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
05.04.18 | 2. kolo | Tamara Zidansek | Kimberley Zimmermann | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Kimberley Zimmermann form & Tamara Zidansek form
Kimberley Zimmermann - poslední zápasy
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.21 kvalifik. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.21 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
20.06.21 kvalifik. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.06.21 kvalifik. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
05.04.21 kvalifik. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - skreč | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.02.21 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.21 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Las - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
04.11.20 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Tamara Zidansek - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Clara Tauson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Katie Volynets | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schmiedlova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
11.11.23 | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 2-6, - Tamara Zidansek - skreč | detail zápasu | |
07.11.23 | vs. Daria Saville | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-3, - Tamara Zidansek - skreč | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Erika Andreeva | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Alize Cornet | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 kvalifik. | vs. Tatiana Prozorova | 6-711, 6-3, 6-78 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Sara Errani | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Daniela Seguel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-1 | detail zápasu |