INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Zaja vs. Tamara Zidansek - Vzájemné zápasy
12.04.18 | 2. kolo | Tamara Zidansek | Anna Zaja | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Anna Zaja form & Tamara Zidansek form
Anna Zaja - poslední zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Budapest - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Wiesbaden - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Karlsruhe - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
30.07.21 čtvrtfinále | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
23.07.21 čtvrtfinále | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.21 2. kolo | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.07.21 kvalifik. | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.21 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Jonkoping - antuka | ||||
16.06.21 2. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
29.05.21 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.21 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Tamara Zidansek - poslední zápasy
Bogota - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Clara Tauson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Katie Volynets | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schmiedlova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
11.11.23 | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 2-6, - Tamara Zidansek - skreč | detail zápasu | |
07.11.23 | vs. Daria Saville | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-3, - Tamara Zidansek - skreč | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Erika Andreeva | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Alize Cornet | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 kvalifik. | vs. Tatiana Prozorova | 6-711, 6-3, 6-78 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Sara Errani | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Daniela Seguel | 6-3, 6-2 | detail zápasu |