INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasia Zarycka vs. Tamara Zidansek - Vzájemné zápasy
07.04.18 | semifinále | Tamara Zidansek | Anastasia Zarycka | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Anastasia Zarycka form & Tamara Zidansek form
Anastasia Zarycka - poslední zápasy
W25 Koksijde - antuka | ||||
10.08.21 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
03.05.21 kvalifik. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
02.03.21 kvalifik. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
28.11.20 semifinále | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.20 čtvrtfinále | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.20 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.20 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Las - antuka | ||||
20.11.20 čtvrtfinále | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.20 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
18.11.20 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.20 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
06.11.20 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.20 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
04.11.20 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.10.20 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.10.20 2. kolo | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.20 kvalifik. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | detail zápasu |
Tamara Zidansek - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Clara Tauson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Katie Volynets | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schmiedlova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
11.11.23 | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 2-6, - Tamara Zidansek - skreč | detail zápasu | |
07.11.23 | vs. Daria Saville | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-3, - Tamara Zidansek - skreč | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Erika Andreeva | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Alize Cornet | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 kvalifik. | vs. Tatiana Prozorova | 6-711, 6-3, 6-78 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Sara Errani | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Daniela Seguel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-1 | detail zápasu |