ZÁPAS
08.08.19 | 2. kolo | Tamara Korpatsch | Kamilla Bartone | 6-3, 6-4 | W60 Hechingen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Tamara Korpatsch | Kamilla Bartone | |
1. podání % | 50/76 (66%) | 25/54 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/50 (58%) | 12/25 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/26 (46%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 30/54 (56%) | 35/76 (46%) |
Vyhrané body celkem | 71/130 (55%) | 59/130 (45%) |
Dvojchyby | 8 | 2 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Tamara Korpatsch | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Kamilla Bartone | |
Tamara Korpatsch | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-3 | Kamilla Bartone | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tamara Korpatsch | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Kamilla Bartone | |
0-0, 0-15 | ||
Tamara Korpatsch | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Tamara Korpatsch | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40 | ||
Tamara Korpatsch | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, A-40 | ||
3-3 | Kamilla Bartone | |
0-0, 0-40, 15-40 | ||
Tamara Korpatsch | 3-4 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tamara Korpatsch | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tamara Korpatsch vs. Kamilla Bartone - Vzájemné zápasy
08.08.19 | 2. kolo | Tamara Korpatsch | Kamilla Bartone | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W60 Hechingen | antuka |
Tamara Korpatsch form & Kamilla Bartone form
Tamara Korpatsch - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Naomi Osaka | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Eva Lys | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Ellen Perez | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Mirra Andreeva | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Miyu Kato | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 1-6, 5-7 | detail zápasu |
Kamilla Bartone - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Sandra Samir | 4-6, 6-710 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sandra Samir | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
01.12.23 semifinále | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Carlotta Moccia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Denise Valente | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 0-4, - Kamilla Bartone - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Alisa Kummel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Gio Jang | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 6-2, 6-4 | detail zápasu |