ZÁPAS
03.10.18 | 2. kolo | Tamara Curovic | Mariya Poduraeva | 7-5, 3-6, 6-0 | Chornomorsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Tamara Curovic | Mariya Poduraeva | |
1. podání % | 58/95 (61%) | 65/101 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/58 (69%) | 36/65 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/37 (46%) | 16/36 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 3/14 (21%) |
Vyhrané body z returnu | 49/101 (49%) | 38/95 (40%) |
Vyhrané body celkem | 106/196 (54%) | 90/196 (46%) |
Dvojchyby | 11 | 5 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Mariya Poduraeva | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tamara Curovic | 0-1 | |
Tamara Curovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Mariya Poduraeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tamara Curovic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Mariya Poduraeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tamara Curovic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Mariya Poduraeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Tamara Curovic | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Mariya Poduraeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tamara Curovic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Mariya Poduraeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Tamara Curovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Mariya Poduraeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tamara Curovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Mariya Poduraeva | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tamara Curovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Mariya Poduraeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Tamara Curovic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Mariya Poduraeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tamara Curovic | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Mariya Poduraeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tamara Curovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Mariya Poduraeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tamara Curovic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Mariya Poduraeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tamara Curovic | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
22.04.01, 22 Let
22.04.01, 22 Let
Tamara Curovic vs. Mariya Poduraeva - Vzájemné zápasy
03.10.18 | 2. kolo | Tamara Curovic | Mariya Poduraeva | 7-5, 3-6, 6-0 | detail zápasu | Chornomorsk | antuka |
Tamara Curovic form & Mariya Poduraeva form
Tamara Curovic - poslední zápasy
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | detail zápasu |
Mariya Poduraeva - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Vladislava Andreevskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Aisha Sovet | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kalomoira Ralli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 7-62, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Selina Atay | 6-0, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Varvara Altukhova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Maiko Uchijima | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Meng Yi Chen | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 1-6 | detail zápasu |