ZÁPAS
25.09.19 | 1. kolo | Tamara Bizhukova | Elisa Andrea Camerano | 6-4, 6-1 | W15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Tamara Bizhukova | Elisa Andrea Camerano | |
1. podání % | 31/52 (60%) | 29/48 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/31 (71%) | 13/29 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/21 (48%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 29/48 (60%) | 20/52 (38%) |
Vyhrané body celkem | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-2 | Elisa Andrea Camerano | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tamara Bizhukova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Elisa Andrea Camerano | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tamara Bizhukova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Elisa Andrea Camerano | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Tamara Bizhukova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Elisa Andrea Camerano | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Tamara Bizhukova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Elisa Andrea Camerano | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tamara Bizhukova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Elisa Andrea Camerano | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tamara Bizhukova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Elisa Andrea Camerano | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tamara Bizhukova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
11.02.02, 22 Let
11.02.02, 22 Let
Tamara Bizhukova vs. Elisa Andrea Camerano - Vzájemné zápasy
25.09.19 | 1. kolo | Tamara Bizhukova | Elisa Andrea Camerano | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Tamara Bizhukova form & Elisa Andrea Camerano form
Tamara Bizhukova - poslední zápasy
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 0-6, 0-3, - Tamara Bizhukova - skreč | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 7-61, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Petia Arshinkova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Cairo - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 1-6, 1-2, - Tamara Bizhukova - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Eva Martinez Regalado | 6-1, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Dejana Milenkovic | 6-2, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Hala Fouad | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Wiktoria Saska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Yara Abed | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Nastja Kolar | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Jelena Kovac | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Norhan Hesham | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Elisa Andrea Camerano - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sara Milanese | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Charles | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 5-5, - Elisa Andrea Camerano - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Louna Zoppas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Georgiana Prodan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Samira De Stefano | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Paris Corley | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Jelena Kovac | 6-4, 4-3, Jelena Kovac - skreč | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Demi Tran | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Elisabeth Iila | Elisabeth Iila - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Samar Ben Smida | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.22 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.22 čtvrtfinále | vs. Axana Mareen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.12.22 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.12.22 1. kolo | vs. Ranim Rassil | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.22 kvalifik. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-1 | detail zápasu |