INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yi Tsen Cho vs. Tamachan Momkoonthod - Vzájemné zápasy
29.08.18 | 2. kolo | Tamachan Momkoonthod | Yi Tsen Cho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Nonthaburi | tvrdý |
Yi Tsen Cho form & Tamachan Momkoonthod form
Yi Tsen Cho - poslední zápasy
W50 Wuning - tvrdý | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 2-4, - Yi Tsen Cho - skreč | detail zápasu | |
22.04.24 kvalifik. | vs. Jing-Jing Lu | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Yajing Cao | 6-3, 4-1, Yajing Cao - skreč | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Yufei Ren | 1-6, 0-1, - Yi Tsen Cho - skreč | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Tianmi Mi | 3-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Jiaqi Wang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Wushuang Zheng | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Mei Xu Wu | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 6-0, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Rea Nakashima | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 1-5, - Yi Tsen Cho - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Yingqun Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Yizhen Zheng | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Han Shi | 4-6, 0-3, - Yi Tsen Cho - skreč | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Zongyu Li | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Shuo Feng | 0-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-76, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Le Yi Liu | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
24.06.23 semifinále | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Marie Mettraux | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 1-0, I-Hsuan Cho - skreč | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu |
Tamachan Momkoonthod - poslední zápasy
W15 Hua - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kundali Majgaine | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-0, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Eloise De Mooij | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 3-6, 6-0, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Sahaja Yamalapalli | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Anjani Maheshkumar | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Risa Ushijima | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Kamonwan Yodpetch | 0-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Anri Nagata | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-3, 6-74, - Tamachan Momkoonthod - skreč | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Jing-Jing Lu | 6-73, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Suweechaya Boonlaing | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.22 kvalifik. | vs. Eri Shimizu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Salakthip Ounmuang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Talia Gibson | 3-6, 4-6 | detail zápasu |