INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Natalija Sipek vs. Szabina Szlavikovics - Vzájemné zápasy
23.11.15 | 2. kolo | Natalija Sipek | Szabina Szlavikovics | 6-4, 6-1 | detail zápasu | El Kantaoui | tvrdý |
Natalija Sipek form & Szabina Szlavikovics form
Natalija Sipek - poslední zápasy
Maribor - antuka | ||||
15.06.16 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.06.16 kvalifik. | vs. Christina Wolfgruber | 4-6, 6-2, 7-69 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
18.04.16 1. kolo | vs. Alexandra Perper | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
13.04.16 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
12.04.16 1. kolo | vs. Sara Ottomano | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
04.04.16 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
28.03.16 1. kolo | vs. Alyona Sotnikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
22.03.16 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sunderland - tvrdý I. | ||||
10.02.16 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow - tvrdý I. | ||||
04.02.16 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
03.02.16 1. kolo | vs. Amelie Intert | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bertioga - tvrdý | ||||
25.01.16 kvalifik. | vs. Jil Teichmann | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.16 2. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Guaruja - tvrdý | ||||
18.01.16 kvalifik. | vs. Akari Inoue | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.16 2. kolo kval. | vs. Ivania Martinich | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
30.11.15 čtvrtfinále | vs. Mirabelle Njoze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.15 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
30.11.15 2. kolo | vs. Agata Jadwiga Bienkowska | 6-0, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.15 semifinále | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
23.11.15 2. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.15 čtvrtfinále | vs. Yana Sizikova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.15 1. kolo | vs. Jelena Lukic | 3-2, Jelena Lukic - skreč | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
14.09.15 1. kolo | vs. Federica Prati | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.15 čtvrtfinále | vs. Karin Kennel | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.15 2. kolo | vs. Mandy Wagemaker | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Emma Janssen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.15 2. kolo | vs. Martina Okalova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.15 čtvrtfinále | vs. Barbara Kotelesova | 7-68, 7-65 | detail zápasu | |
07.09.15 semifinále | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Szabina Szlavikovics - poslední zápasy
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Ena Kajevic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cordenons - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.19 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.19 kvalifik. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Lena Lutzeier | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Garcia Portero | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.19 kvalifik. | vs. Agathe Timsit | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ustinoff | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.19 kvalifik. | vs. Emerald Able | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu |