Rumunsko
17.07.01, 22 Let
17.07.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Alexandra Diana Braga vs. Szabina Szlavikovics - Vzájemné zápasy
07.05.18 | kvalifik. | Szabina Szlavikovics | Alexandra Diana Braga | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Alexandra Diana Braga form & Szabina Szlavikovics form
Alexandra Diana Braga - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Deniz Turan | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Maria Toma | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Isabela Ioana Dima | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Alisia Alexandra Negoita | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Alexandra Damaschin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Isabela Ioana Dima | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Caitlin Bernard | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Cornelia Maria Olteanu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 0-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Marta Gonzalez Ballbe | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Yulia Kulikova | 7-61, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Arina Smirnova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.03.18 kvalifik. | vs. Alexandra Damaschin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Negar Habibi Ameshi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.02.18 kvalifik. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Natalia Schwarcova | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Szabina Szlavikovics - poslední zápasy
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Ena Kajevic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cordenons - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.19 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.19 kvalifik. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Lena Lutzeier | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Garcia Portero | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.19 kvalifik. | vs. Agathe Timsit | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ustinoff | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.19 kvalifik. | vs. Emerald Able | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu |