Sylvie Zund vs. Olivia Malm 08.03.2020

Sylvie Zund vs. Olivia Malm 08.03.2020 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

08.03.201. kolo kval.Sylvie Zund Olivia Malm 6-1, 6-4 Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-4

Sylvie Zund
Lichtenštajnsko








Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
27.10.02, 17 Let







Olivia Malm
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Sylvie Zund vs. Olivia Malm - Vzájemné zápasy

08.03.201. kolo kval.Sylvie ZundOlivia Malm6-1, 6-4 detail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Sylvie Zund - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
10.03.20
kvalifik.
vs. Darya Astakhova6-72, 4-6 prohradetail zápasu
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Ilinca Dalina Amariei6-4, 6-3 výhradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Olivia Malm6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Elena-Teodora Cadar5-7, 6-1, 6-10 prohradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Marta Custic6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
03.02.20
2. kolo kval.
vs. Sophie Williams- prohradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
27.01.20
2. kolo kval.
vs. Kylie Collins1-6, 4-6 prohradetail zápasu
27.01.20
1. kolo kval.
vs. Hind Abdelouahid6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
21.01.20
kvalifik.
vs. Roosh Wijesundera6-3, 2-6, 7-10 prohradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Rachel Leighton6-2, 6-1 výhradetail zápasu
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Demi Tran6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
16.01.20
2. kolo
vs. Joelle Kissell5-7, 6-4, 5-7 prohradetail zápasu
14.01.20
1. kolo
vs. Elena Keitt6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
07.10.19
kvalifik.
vs. Romy Koelzer2-6, 3-6 prohradetail zápasu
06.10.19
2. kolo kval.
vs. Maria Gomez3-0, Maria Gomez - skrečvýhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Antonia Schmidt5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Jantje Tilbuerger6-3, 6-76, 4-10 prohradetail zápasu
Austria W25 St. - antuka
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Alina Michalitsch6-1, 5-7, 10-5 výhradetail zápasu
08.09.19
2. kolo kval.
vs. Emiliana Arango3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Holland W15 Haren - antuka
27.08.19
kvalifik.
vs. Emily Arbuthnott4-6, 3-6 prohradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Marie-Charlot Lonnemann6-4, 6-1 výhradetail zápasu
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Celine Fritsch6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Germany W25+H Bad - antuka
31.07.19
1. kolo
vs. Nathaly Kurata2-6, 3-6 prohradetail zápasu
29.07.19
kvalifik.
vs. Julia Wachaczyk7-5, 6-4 výhradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Diana Sumova6-0, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Amalia Azimova6-0, 6-1 výhradetail zápasu
15.07.19
kvalifik.
vs. Alice Amendola4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Maria Zotova5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael W15 Netanya - tvrdý
19.06.19
1. kolo
vs. Fiona Codino3-6, 5-7 prohradetail zápasu
18.06.19
kvalifik.
vs. Lena Ruppert6-3, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu

Olivia Malm - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Sylvie Zund1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Elena Trencheva0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
31.10.19
2. kolo
vs. Noel Saidenova2-6, 2-6 prohradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Maja Radenkovic6-1, 6-4 výhradetail zápasu
29.10.19
kvalifik.
vs. Ellen Allgurin2-6, 0-6 prohradetail zápasu
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Elizaveta Kuznetsova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
23.10.19
1. kolo
vs. Angelina Zhuravleva4-6, 0-6 prohradetail zápasu
22.10.19
kvalifik.
vs. Vilena Petrova7-5, 6-3 výhradetail zápasu
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Leticia Temirhanova6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Sweden W15 Varberg - antuka
14.05.19
kvalifik.
vs. Barbora Pokorna3-6, 5-7 prohradetail zápasu
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Othilia Brodin6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Sweden W15 Gothenburg - antuka
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Anette Munozova4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Sweden Karlskrona - antuka
09.05.18
1. kolo
vs. Mirjam Bjorklund0-6, 2-6 prohradetail zápasu
07.05.18
kvalifik.
vs. Matilda Lenngren6-2, 5-7, 6-2 výhradetail zápasu
06.05.18
1. kolo kval.
vs. Stephanie Thour7-62, 6-0 výhradetail zápasu
<