Sylvie Zund vs. Marta Custic 01.03.2020

Sylvie Zund vs. Marta Custic 01.03.2020 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

01.03.201. kolo kval.Sylvie Zund Marta Custic 6-2, 6-3 Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Sylvie Zund
Lichtenštajnsko








Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
09.02.02, 18 Let







Marta Custic
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Sylvie Zund vs. Marta Custic - Vzájemné zápasy

01.03.201. kolo kval.Sylvie ZundMarta Custic6-2, 6-3 detail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Sylvie Zund - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
10.03.20
kvalifik.
vs. Darya Astakhova6-72, 4-6 prohradetail zápasu
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Ilinca Dalina Amariei6-4, 6-3 výhradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Olivia Malm6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Elena-Teodora Cadar5-7, 6-1, 6-10 prohradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Marta Custic6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
03.02.20
2. kolo kval.
vs. Sophie Williams- prohradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
27.01.20
2. kolo kval.
vs. Kylie Collins1-6, 4-6 prohradetail zápasu
27.01.20
1. kolo kval.
vs. Hind Abdelouahid6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
21.01.20
kvalifik.
vs. Roosh Wijesundera6-3, 2-6, 7-10 prohradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Rachel Leighton6-2, 6-1 výhradetail zápasu
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Demi Tran6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
16.01.20
2. kolo
vs. Joelle Kissell5-7, 6-4, 5-7 prohradetail zápasu
14.01.20
1. kolo
vs. Elena Keitt6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
07.10.19
kvalifik.
vs. Romy Koelzer2-6, 3-6 prohradetail zápasu
06.10.19
2. kolo kval.
vs. Maria Gomez3-0, Maria Gomez - skrečvýhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Antonia Schmidt5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Jantje Tilbuerger6-3, 6-76, 4-10 prohradetail zápasu
Austria W25 St. - antuka
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Alina Michalitsch6-1, 5-7, 10-5 výhradetail zápasu
08.09.19
2. kolo kval.
vs. Emiliana Arango3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Holland W15 Haren - antuka
27.08.19
kvalifik.
vs. Emily Arbuthnott4-6, 3-6 prohradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Marie-Charlot Lonnemann6-4, 6-1 výhradetail zápasu
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Celine Fritsch6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Germany W25+H Bad - antuka
31.07.19
1. kolo
vs. Nathaly Kurata2-6, 3-6 prohradetail zápasu
29.07.19
kvalifik.
vs. Julia Wachaczyk7-5, 6-4 výhradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Diana Sumova6-0, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Amalia Azimova6-0, 6-1 výhradetail zápasu
15.07.19
kvalifik.
vs. Alice Amendola4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Maria Zotova5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael W15 Netanya - tvrdý
19.06.19
1. kolo
vs. Fiona Codino3-6, 5-7 prohradetail zápasu
18.06.19
kvalifik.
vs. Lena Ruppert6-3, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu

Marta Custic - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
10.03.20
kvalifik.
vs. Sinead Lohan3-6, 1-6 prohradetail zápasu
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Maja Radenkovic7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Sylvie Zund2-6, 3-6 prohradetail zápasu
France W25 Macon - tvrdý I.
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz4-6, 6-72 prohradetail zápasu
Spain W15 Palmanova - antuka
05.02.20
1. kolo
vs. Carlota Martinez Cirez3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
23.01.20
1. kolo
vs. Margot Yerolymos4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Spain W25 Seville - antuka
15.10.19
1. kolo
vs. Alexandra Cadantu3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Spain Roja De - antuka
09.10.19
2. kolo
vs. Katharina Gerlach1-6, 1-6 prohradetail zápasu
08.10.19
1. kolo
vs. Dalma Galfi2-4, Dalma Galfi - skrečvýhradetail zápasu
Spain W60+H Valencia - antuka
24.09.19
kvalifik.
vs. Maryna Zanevska3-6, 6-3, 7-10 prohradetail zápasu
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Seone Mendez6-3, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
USA U.S. Open - tvrdý
04.09.19
2. kolo
vs. Reese Brantmeier6-74, 7-65, 4-6 prohradetail zápasu
02.09.19
1. kolo
vs. Diane Parry6-4, 7-64 výhradetail zápasu
United Kingdom Wimbledon (juniors) - tráva
08.07.19
1. kolo
vs. Robin Montgomery4-6, 6-75 prohradetail zápasu
France French Open - antuka
04.06.19
2. kolo
vs. Leylah Annie Fernandez0-6, 3-6 prohradetail zápasu
02.06.19
1. kolo
vs. Darja Semenistaja3-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Spain W25 Monzon - tvrdý
08.05.19
1. kolo
vs. Irene Burillo Escorihuela6-74, 2-6 prohradetail zápasu
07.05.19
kvalifik.
vs. Daniella Medvedeva6-3, 6-2 výhradetail zápasu
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Ekaterina Vishnevskaya6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Spain W60 Les - tvrdý
01.05.19
1. kolo
vs. Ioana Loredana Rosca6-3, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Australia Australian Open - tvrdý
21.01.19
2. kolo
vs. Lisa Pigato6-3, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
19.01.19
1. kolo
vs. Maria Krupenina6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Spain Sant Cugat - antuka
29.10.18
2. kolo kval.
vs. Olga Saez Larra2-6, 2-6 prohradetail zápasu
28.10.18
1. kolo kval.
vs. Claudia De Las Heras Armenteras6-0, 7-5 výhradetail zápasu
United Kingdom Wimbledon (juniors) - tráva
07.07.18
1. kolo
vs. Lulu Sun1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Spain Barcelona - antuka
10.06.18
1. kolo kval.
vs. Alicia Herrero Linana6-2, 2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Spain La Bisbal - antuka
12.05.18
1. kolo kval.
vs. Nadia Podoroska1-6, 1-6 prohradetail zápasu
<