Sylvie Zund vs. Ilinca Dalina Amariei 10.03.2020

Sylvie Zund vs. Ilinca Dalina Amariei 10.03.2020 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

10.03.202. kolo kval.Sylvie Zund Ilinca Dalina Amariei 6-4, 6-3 Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Sylvie Zund
Lichtenštajnsko








Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
30.07.02, 17 Let







Ilinca Dalina Amariei
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Sylvie Zund vs. Ilinca Dalina Amariei - Vzájemné zápasy

10.03.202. kolo kval.Sylvie ZundIlinca Dalina Amariei6-4, 6-3 detail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Sylvie Zund - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
10.03.20
kvalifik.
vs. Darya Astakhova6-72, 4-6 prohradetail zápasu
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Ilinca Dalina Amariei6-4, 6-3 výhradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Olivia Malm6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Elena-Teodora Cadar5-7, 6-1, 6-10 prohradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Marta Custic6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
03.02.20
2. kolo kval.
vs. Sophie Williams- prohradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
27.01.20
2. kolo kval.
vs. Kylie Collins1-6, 4-6 prohradetail zápasu
27.01.20
1. kolo kval.
vs. Hind Abdelouahid6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
21.01.20
kvalifik.
vs. Roosh Wijesundera6-3, 2-6, 7-10 prohradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Rachel Leighton6-2, 6-1 výhradetail zápasu
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Demi Tran6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
16.01.20
2. kolo
vs. Joelle Kissell5-7, 6-4, 5-7 prohradetail zápasu
14.01.20
1. kolo
vs. Elena Keitt6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
07.10.19
kvalifik.
vs. Romy Koelzer2-6, 3-6 prohradetail zápasu
06.10.19
2. kolo kval.
vs. Maria Gomez3-0, Maria Gomez - skrečvýhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Antonia Schmidt5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Jantje Tilbuerger6-3, 6-76, 4-10 prohradetail zápasu
Austria W25 St. - antuka
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Alina Michalitsch6-1, 5-7, 10-5 výhradetail zápasu
08.09.19
2. kolo kval.
vs. Emiliana Arango3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Holland W15 Haren - antuka
27.08.19
kvalifik.
vs. Emily Arbuthnott4-6, 3-6 prohradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Marie-Charlot Lonnemann6-4, 6-1 výhradetail zápasu
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Celine Fritsch6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Germany W25+H Bad - antuka
31.07.19
1. kolo
vs. Nathaly Kurata2-6, 3-6 prohradetail zápasu
29.07.19
kvalifik.
vs. Julia Wachaczyk7-5, 6-4 výhradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Diana Sumova6-0, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Amalia Azimova6-0, 6-1 výhradetail zápasu
15.07.19
kvalifik.
vs. Alice Amendola4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Maria Zotova5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael W15 Netanya - tvrdý
19.06.19
1. kolo
vs. Fiona Codino3-6, 5-7 prohradetail zápasu
18.06.19
kvalifik.
vs. Lena Ruppert6-3, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu

Ilinca Dalina Amariei - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Sylvie Zund4-6, 3-6 prohradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Gabriela Aura Zarnoveanu6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Josephine Boualem0-6, 4-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
13.02.20
2. kolo
vs. Martina Colmegna2-6, 0-6 prohradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Laura Svatikova1-6, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
10.02.20
kvalifik.
vs. Elina Nepliy6-3, 6-2 výhradetail zápasu
09.02.20
2. kolo kval.
vs. Ireni Lucia6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
29.11.19
čtvrtfinále
vs. Darya Astakhova2-6, 1-6 prohradetail zápasu
28.11.19
2. kolo
vs. Sinead Lohan7-63, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Claudia Hoste Ferrer2-6, 7-5, 7-65 výhradetail zápasu
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Maria Alexandra Medeea Popescu3-6, 6-2, 10-2 výhradetail zápasu
25.11.19
kvalifik.
vs. Alessia Beatrice Ciuca6-2, 2-6, 13-11 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
20.11.19
1. kolo
vs. Svenja Ochsner7-5, 1-6, 4-6 prohradetail zápasu
19.11.19
kvalifik.
vs. Laura Svatikova0-6, 7-66, 10-8 výhradetail zápasu
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Zoziya Kardava6-3, 6-3 výhradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Silvia Saccani6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Romania W25 Arad - antuka
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Emiliana Arango6-0, 4-6, 3-10 prohradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Iulia Vlaiculescu6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Romania W15 Focsani - antuka
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Olha Romanyshyn6-1, 6-0 výhradetail zápasu
09.09.19
kvalifik.
vs. Alexandra Raluca Botin6-4, 3-6, 4-10 prohradetail zápasu
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Iulia Maria Farcas6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Romania W15 Curtea - antuka
04.09.19
1. kolo
vs. Alessia Beatrice Ciuca1-6, 1-6 prohradetail zápasu
03.09.19
kvalifik.
vs. Andra Cristina Captan6-1, 6-3 výhradetail zápasu
02.09.19
2. kolo kval.
vs. Ioana Alexandra Negoitescu6-2, 6-3 výhradetail zápasu
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Nicoleta Cristina Bajescu6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Romania Bucharest - antuka
21.08.18
1. kolo
vs. Alexandra Maria Staiculescu0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Romania Bucharest - antuka
11.07.18
1. kolo
vs. Elina Vikhryanova6-4, 6-72, 0-6 prohradetail zápasu
Romania Focsani - antuka
03.07.18
1. kolo
vs. Andreea Mitu3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Romania Curtea De - antuka
28.06.18
1. kolo
vs. Gabriela Nicole Tatarus2-6, 6-1, 6-75 prohradetail zápasu
25.06.18
kvalifik.
vs. Daniela Andreea Rosca6-2, 6-3 výhradetail zápasu
<