ZÁPAS
18.09.17 | 1. kolo kval. | Sviatlana Pirazhenka | Aleksandra Vostrikova | 7-5, 6-1 | Saint Petersburg | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sviatlana Pirazhenka vs. Aleksandra Vostrikova - Vzájemné zápasy
18.09.17 | 1. kolo kval. | Sviatlana Pirazhenka | Aleksandra Vostrikova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Saint Petersburg | tvrdý I. |
20.04.16 | 2. kolo | Sviatlana Pirazhenka | Aleksandra Vostrikova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Sviatlana Pirazhenka form & Aleksandra Vostrikova form
Sviatlana Pirazhenka - poslední zápasy
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Sofia Vaynberg | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Taipei - koberec | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Natela Dzalamidze | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Podgorica - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Vlada Koval | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Krupenina | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Ksenia Palkina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.19 kvalifik. | vs. Romy Koelzer | 5-7, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Mylene Halemai | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Alexandra Perper | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Tunis - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Freya Christie | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 1-6, 10-2 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.11.18 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Aleksandra Vostrikova - poslední zápasy
Saint Petersburg - tvrdý I. | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
31.08.17 čtvrtfinále | vs. Maia Lumsden | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.08.17 2. kolo | vs. Giorgie Jones | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
11.08.17 čtvrtfinále | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.17 2. kolo | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-0, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.17 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
03.08.17 1. kolo | vs. Grace Leake | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.17 2. kolo | vs. Amelie Intert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Julia Oczachowska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
15.06.17 čtvrtfinále | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.17 2. kolo | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.17 1. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
17.04.17 kvalifik. | vs. Karine Sarkisova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.04.17 2. kolo | vs. Daiana Negreanu | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.17 1. kolo | vs. Angelique Svinos | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
28.03.17 1. kolo | vs. Olga Puchkova | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.17 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Ella Taylor | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
16.11.16 2. kolo | vs. Valeriya Urzhumova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.16 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Vesna Dolonc | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
05.10.16 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.16 1. kolo | vs. Vera Sakalouskaya | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
30.09.16 semifinále | vs. Gozal Ainitdinova | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.16 čtvrtfinále | vs. Julyette Steur | 6-3, 6-3 | detail zápasu |