ZÁPAS
02.12.19 | 2. kolo kval. | Svetlana Iansitova | Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
14.06.00, 23 Let
14.06.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
22.06.99, 24 Let
22.06.99, 24 Let
Svetlana Iansitova vs. Valeriya Denisenko - Vzájemné zápasy
02.12.19 | 2. kolo kval. | Svetlana Iansitova | Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Svetlana Iansitova form & Valeriya Denisenko form
Svetlana Iansitova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
10.12.19 kvalifik. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.19 kvalifik. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
03.12.18 kvalifik. | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - skreč | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Valeriya Denisenko - poslední zápasy
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Neta Berman | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Linnea Malmqvist | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Linnea Malmqvist | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alicia Suzzoni | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Aleksandra Stankovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Venla Ahti | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Raffaela Alhach | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Dominique Mclean | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Saint Petersburg - tvrdý I. | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Alena Tarasova | 6-74, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
31.07.17 kvalifik. | vs. Grace Leake | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Anette Maelt | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
02.02.17 2. kolo | vs. Dana Kremer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.02.17 1. kolo | vs. Ahlam Shawkat | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
25.01.17 1. kolo | vs. Lisa-Marie Maetschke | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
16.01.17 kvalifik. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Daria Lodikova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.02.16 kvalifik. | vs. Anastasiya Shleptsova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
02.02.16 1. kolo | vs. Valeria Bhunu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
21.12.15 1. kolo kval. | vs. Emma Laine | 0-6, 3-6 | detail zápasu |