Svenja Ochsner/Joanne Zuger vs. Elena Bogdan/Warona Mdlulwa 04.03.2020

Svenja Ochsner/Joanne Zuger vs. Elena Bogdan/Warona Mdlulwa 04.03.2020 - W25 Potchefstroom - porovnání

ZÁPAS

04.03.201. koloSvenja Ochsner/Joanne Zuger Elena Bogdan/Warona Mdlulwa 6-2, 6-2 JAR W25 Potchefstroom tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Svenja Ochsner
Švajčiarsko
10.02.00, 20 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rumunsko
28.03.92, 28 Let







Elena Bogdan
Joanne Zuger
Švajčiarsko
17.11.00, 19 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

JAR
17.02.00, 20 Let




Warona Mdlulwa
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Svenja Ochsner/Joanne Zuger vs. Elena Bogdan/Warona Mdlulwa - Vzájemné zápasy

04.03.201. koloSvenja Ochsner/Joanne ZugerElena Bogdan/Warona Mdlulwa6-2, 6-2 detail zápasuJAR W25 Potchefstroom tvrdý
28.01.201. koloSvenja Ochsner/Joanne ZugerElena Bogdan/Warona Mdlulwa7-5, 2-6, 10-8 detail zápasuSpain W15 Manacor tvrdý

Svenja Ochsner/Joanne Zuger - poslední zápasy

JAR W25 Potchefstroom - tvrdý
05.03.20
čtvrtfinále
vs. Samantha Murray/Fanny Stollar3-6, 3-6 prohradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Elena Bogdan/Warona Mdlulwa6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
29.01.20
čtvrtfinále
vs. Jenny Duerst/Valentina Ryser2-6, 2-6 prohradetail zápasu
28.01.20
1. kolo
vs. Elena Bogdan/Warona Mdlulwa7-5, 2-6, 10-8 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
23.09.19
1. kolo
vs. Cemre Anil/Melis Sezer0-6, 6-2, 8-10 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
16.09.19
finále
vs. Rina Saigo/Yukina Saigo2-6, 0-6 prohradetail zápasu
16.09.19
semifinále
vs. Emily Seibold/Jantje Tilbuerger6-2, 6-3 výhradetail zápasu
16.09.19
1. kolo
vs. Julita Saner/Doga Turkmen6-1, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
16.09.19
čtvrtfinále
vs. Manon Arcangioli/Anita Husaric4-6, 6-2, 13-11 výhradetail zápasu

Elena Bogdan/Warona Mdlulwa - poslední zápasy

JAR W25 Potchefstroom - tvrdý
12.03.20
čtvrtfinále
vs. Amandine Hesse/Harmony Tan4-6, 2-6 prohradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. Christine Kruger/Mbali Langa6-3, 7-61 výhradetail zápasu
JAR W25 Potchefstroom - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Svenja Ochsner/Joanne Zuger2-6, 2-6 prohradetail zápasu
France W25 Grenoble - tvrdý I.
11.02.20
1. kolo
vs. Irys Ekani/Lea Tholey6-71, 6-73 prohradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
28.01.20
1. kolo
vs. Svenja Ochsner/Joanne Zuger5-7, 6-2, 8-10 prohradetail zápasu
France W25 Petit - tvrdý
24.01.20
1. kolo
vs. Mylene Halemai/Manon Leonard6-74, 5-7 prohradetail zápasu
France W15 Fort - tvrdý
18.01.20
semifinále
vs. Alexandra Riley/Jamilah Snells3-6, 7-5, 7-10 prohradetail zápasu
17.01.20
čtvrtfinále
vs. Althea Hudson/Zora Hudson6-4, 6-2 výhradetail zápasu
<