ZÁPAS
24.02.18 | 1. kolo kval. | Svenja Ochsner | Sonya Latycheva | - nenastoupil(a/i) | Palmanova | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kanada
16.06.94, 29 Let
16.06.94, 29 Let
Svenja Ochsner vs. Sonya Latycheva - Vzájemné zápasy
24.02.18 | 1. kolo kval. | Svenja Ochsner | Sonya Latycheva | Sonya Latycheva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | Palmanova | antuka |
18.02.18 | 2. kolo kval. | Sonya Latycheva | Svenja Ochsner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Palmanova | antuka |
Svenja Ochsner form & Sonya Latycheva form
Svenja Ochsner - poslední zápasy
W25 Telavi - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jonkoping - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.21 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Salinas - tvrdý | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Salinas - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
05.04.21 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.21 finále | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.21 semifinále | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.21 čtvrtfinále | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.02.21 2. kolo | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.02.21 kvalifik. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu |
Sonya Latycheva - poslední zápasy
W15 Palmanova - antuka | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Ania Hertel | 0-6, 0-1, - Sonya Latycheva - skreč | detail zápasu | |
05.02.19 kvalifik. | vs. Annick Melgers | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Freia Lawrence | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - antuka | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Les Franqueses - tvrdý | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Maria Pages Mere | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Seone Mendez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
24.04.18 kvalifik. | vs. Linnea Malmqvist | 5-7, 6-4, 6-77 | detail zápasu | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pitak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
17.04.18 2. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
09.04.18 2. kolo kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.04.18 kvalifik. | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | - Sonya Latycheva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Chisa Hosonuma | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.18 kvalifik. | vs. Julia Payola | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Martinez Asensi | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
15.02.18 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.18 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
12.02.18 kvalifik. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Claudia Cianci | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
08.02.18 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.18 1. kolo | vs. Julia Payola | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Isabella Harvison | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.18 kvalifik. | vs. Francesca Fusinato | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Jia Qi Ren | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 4-6 | detail zápasu |