Rusko
21.12.00, 23 Let
21.12.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Sofya Treshcheva vs. Svenja Ochsner - Vzájemné zápasy
20.11.17 | 1. kolo kval. | Svenja Ochsner | Sofya Treshcheva | 6-3, 6-77, 7-64 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Sofya Treshcheva form & Svenja Ochsner form
Sofya Treshcheva - poslední zápasy
Kazan - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Darya Mukhina | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Isabella Bozicevic | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Varvara Kuznetsova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 6-74, 7-65 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Kristina Sorokolet | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Anastasia Kulikova | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Lizi Morgoshia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Anastasia Frolova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.18 1. kolo | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.18 kvalifik. | vs. Anastasia Chikalkina | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
27.02.18 1. kolo | vs. Valeriya Zeleva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.18 kvalifik. | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Sadafmoh Tolibova | 3-6, 6-4, 4-0, Sadafmoh Tolibova - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Sina Zuger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-73, 6-3, 3-0, Anastasia Sukhotina - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.01.18 1. kolo | vs. Dagmar Dudlakova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 7-67, 6-74 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
09.08.17 1. kolo | vs. Dana Kremer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Natalia Nikolopoulou | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Mariya Ponomareva | 3-6, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.17 1. kolo | vs. Louise Lampla | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Lidya Yargovan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Neslihan Demirci | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Svecova | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Svenja Ochsner - poslední zápasy
W25 Telavi - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jonkoping - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.21 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Salinas - tvrdý | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Salinas - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.05.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
05.04.21 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.21 finále | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.21 semifinále | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.21 čtvrtfinále | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.02.21 2. kolo | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.02.21 kvalifik. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
08.02.21 kvalifik. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | detail zápasu | |
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu |