ZÁPAS
06.09.20 | 1. kolo kval. | Svenja Ochsner | Rosa Vicens Mas | 3-6, 6-3, 10-6 | W25+H Figueira | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Svenja Ochsner vs. Rosa Vicens Mas - Vzájemné zápasy
06.09.20 | 1. kolo kval. | Svenja Ochsner | Rosa Vicens Mas | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | W25+H Figueira | tvrdý |
Svenja Ochsner form & Rosa Vicens Mas form
Svenja Ochsner - poslední zápasy
W25 Telavi - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jonkoping - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.21 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Salinas - tvrdý | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Salinas - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
05.04.21 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.21 finále | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.21 semifinále | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.21 čtvrtfinále | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.02.21 2. kolo | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.02.21 kvalifik. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu |
Rosa Vicens Mas - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Salma Drugdova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-4, - Rosa Vicens Mas - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-1, Dalila Jakupovic - skreč | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Tauste - tvrdý | ||||
24.06.23 finále | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.23 semifinále | vs. Xinyu Gao | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Tiana Tian Deng | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 4-6 | detail zápasu |