Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Japonsko
06.09.94, 29 Let
06.09.94, 29 Let
Genevieve Lorbergs vs. Suzuka Furukawa - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Genevieve Lorbergs form & Suzuka Furukawa form
Genevieve Lorbergs - poslední zápasy
Brisbane - tvrdý | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Sara Nayar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Darwin - tvrdý | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tsukuba - tvrdý | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Karin Terami | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
12.08.18 kvalifik. | vs. Michika Ozeki | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Pat Vasuratna | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Watsachol Sawatdee | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sumter - tvrdý | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Olga Govortsova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.18 kvalifik. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.18 1. kolo kval. | vs. Dasha Kourkina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Yepifanova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Bethany Beach - antuka | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.18 kvalifik. | vs. Jessica Livianu | 3-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Naples - antuka | ||||
30.05.18 2. kolo | vs. Robin Anderson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.18 1. kolo | vs. Caitlin Whoriskey | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.05.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Fusinato | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.18 2. kolo kval. | vs. Gianna Pielet | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Osprey - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.18 1. kolo | vs. Jessica Moore | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.18 kvalifik. | vs. Teodora Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.18 2. kolo kval. | vs. Bojana Marinkov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mildura - tráva | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Perth - tvrdý | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Nantananan Othaganon | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Perth - tvrdý | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Suzuka Furukawa - poslední zápasy
Hamamatsu - koberec | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Ayumi Miyamoto | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Kyoka Oguri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Kyoto - tvrdý I. | ||||
04.09.18 kvalifik. | vs. Yu-Ting Hsieh | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nanao - koberec | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Kanami Tsuji | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tsukuba - tvrdý | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Karin Kennel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Satsuki Koike | 0-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Kofu - tvrdý | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Aoi Ishino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hamamatsu - koberec | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ayu Sakai | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Naomi Cheong | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kyoto - tvrdý I. | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Chinatsu Shimizu | 6-2, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
04.09.17 kvalifik. | vs. Mei Yamaguchi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nanao - koberec | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Chinatsu Shimizu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tsukuba - tvrdý | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kofu - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Kiko Nishizato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Seo-Kyung Kang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Ha-Young Ji | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Do Hee Bae | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.16 kvalifik. | vs. Robu Kajitani | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
23.03.16 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.16 kvalifik. | vs. Utaka Kishigami | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Yuriko Sakai | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Mia Eklund | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-63, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
27.07.15 kvalifik. | vs. Chihiro Nunome | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Rio Kitagawa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
23.03.15 1. kolo kval. | vs. Hiroko Tsuji | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kofu - tvrdý | ||||
16.03.15 2. kolo kval. | vs. Chisa Hosonuma | 4-6, 0-6 | detail zápasu |