ZÁPAS
10.06.19 | kvalifik. | Suzan Lamens | Nora Niedmers | 6-3, 6-2 | W15 Kaltenkirchen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Suzan Lamens vs. Nora Niedmers - Vzájemné zápasy
10.06.19 | kvalifik. | Suzan Lamens | Nora Niedmers | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Kaltenkirchen | antuka |
Suzan Lamens form & Nora Niedmers form
Suzan Lamens - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - skreč | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 7-5, 5-7 | detail zápasu |
Nora Niedmers - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 kvalifik. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Albina Khabibulina | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Alina Silich | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Paulina Milosavljevic | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Alexa Noel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.19 kvalifik. | vs. Emily Casteleyn | 7-69, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.12.18 semifinále | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.18 čtvrtfinále | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.12.18 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.18 1. kolo | vs. Klara Ondrejcekova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.12.18 kvalifik. | vs. Eleonora Canovi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Yuval Keren | - Nora Niedmers - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sandelfjord - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 2-6, 2-6 | detail zápasu |