INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lisa-Maria Moser vs. Suzan Lamens - Vzájemné zápasy
18.02.18 | 2. kolo kval. | Suzan Lamens | Lisa-Maria Moser | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Lisa-Maria Moser form & Suzan Lamens form
Lisa-Maria Moser - poslední zápasy
W25 St. - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Betina Stummer | - | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Olympe Lancelot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Anastasia Shaulskaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Mbali Langa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
30.11.18 čtvrtfinále | vs. Amy Zhu | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.18 2. kolo | vs. Amy Olivier | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 0-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
24.11.18 semifinále | vs. Anastasia Shaulskaya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.18 čtvrtfinále | vs. Gabriella Mujan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.18 2. kolo | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.18 1. kolo | vs. Kelly Williford | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Soizette Simmons | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Ari Matsumoto | 6-75, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Milica Vujovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Bukfurdo - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
22.08.16 kvalifik. | vs. Agnes Bukta | 3-6, 0-5, - Lisa-Maria Moser - skreč | detail zápasu | |
Graz - antuka | ||||
19.08.16 čtvrtfinále | vs. Nicole Rottmann | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.16 2. kolo | vs. Erika Vogelsang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.16 1. kolo | vs. Eva Nyikos | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
04.08.16 čtvrtfinále | vs. Martina Trevisan | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.16 2. kolo | vs. Karoline Kurz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.08.16 1. kolo | vs. Janina Toljan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo | vs. Ilona Kremen | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
13.07.16 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-4, 6-76, 6-3 | detail zápasu |
Suzan Lamens - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - skreč | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 7-5, 5-7 | detail zápasu |