ZÁPAS
21.10.19 | 1. kolo kval. | Suzan Lamens | Alla Kudryavtseva | 6-2, 6-1 | W80 Macon | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Suzan Lamens | Alla Kudryavtseva | |
1. podání % | 35/52 (67%) | 27/50 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/35 (69%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/17 (35%) | 4/23 (17%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 33/50 (66%) | 22/52 (42%) |
Vyhrané body celkem | 63/102 (62%) | 39/102 (38%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Suzan Lamens | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Alla Kudryavtseva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Suzan Lamens | 4-0 | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Alla Kudryavtseva | |
0-0 | ||
Suzan Lamens | 5-1 | |
0-0, 30-0, 40-40 | ||
5-2 | Alla Kudryavtseva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Suzan Lamens | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Alla Kudryavtseva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-A[BP] | ||
2-1 | Alla Kudryavtseva | |
0-0 | ||
Suzan Lamens | 3-1 | |
4-1 | Alla Kudryavtseva | |
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Suzan Lamens vs. Alla Kudryavtseva - Vzájemné zápasy
21.10.19 | 1. kolo kval. | Suzan Lamens | Alla Kudryavtseva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W80 Macon | tvrdý |
Suzan Lamens form & Alla Kudryavtseva form
Suzan Lamens - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - skreč | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 7-5, 5-7 | detail zápasu |
Alla Kudryavtseva - poslední zápasy
W80 Macon - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
22.06.18 1. kolo kval. | vs. Arantxa Rus | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Saisai Zheng | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
04.05.18 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
01.04.18 kvalifik. | vs. Francesca Di Lorenzo | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
07.01.18 kvalifik. | vs. Monica Niculescu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.01.18 1. kolo kval. | vs. Richel Hogenkamp | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
04.11.17 1. kolo kval. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
16.10.17 kvalifik. | vs. Elena Rybakina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.17 2. kolo kval. | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.17 1. kolo kval. | vs. Ksenia Lykina | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
07.10.17 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
29.09.17 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tashkent - tvrdý | ||||
23.09.17 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Quebec City - tvrdý I. | ||||
11.09.17 1. kolo | vs. Marina Erakovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.17 kvalifik. | vs. Ajla Tomljanovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.17 1. kolo kval. | vs. Julia Glushko | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.17 2. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.17 1. kolo kval. | vs. Laura Robson | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
New Haven - tvrdý | ||||
18.08.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Krunic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
26.07.17 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Vivian Heisen | 6-1, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
29.06.17 2. kolo kval. | vs. Francoise Abanda | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.17 1. kolo kval. | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Ilkley - tráva | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Francoise Abanda | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Manchester - tráva | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Surbiton - tráva | ||||
07.06.17 1. kolo | vs. Heather Watson | 6-72, 1-6 | detail zápasu |