ZÁPAS
05.03.20 | 2. kolo | Susanne Celik | Karolayne Da Rosa | 6-4, 6-4 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Susanne Celik | Karolayne Da Rosa | |
1. podání % | 46/80 (58%) | 50/68 (74%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/46 (65%) | 27/50 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/34 (47%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 35/68 (51%) | 34/80 (43%) |
Vyhrané body celkem | 81/148 (55%) | 67/148 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Susanne Celik | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Karolayne Da Rosa | |
0-0 | ||
Susanne Celik | 0-2 | |
0-0, 15-0 | ||
1-2 | Karolayne Da Rosa | |
0-0, 15-0 | ||
Susanne Celik | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
2-3 | Karolayne Da Rosa | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Susanne Celik | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Karolayne Da Rosa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Susanne Celik | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Karolayne Da Rosa | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Susanne Celik | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Karolayne Da Rosa | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Susanne Celik | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-A[BP] | ||
2-1 | Karolayne Da Rosa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Susanne Celik | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Karolayne Da Rosa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Susanne Celik | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Karolayne Da Rosa | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Susanne Celik | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
5-4 | Karolayne Da Rosa | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Susanne Celik vs. Karolayne Da Rosa - Vzájemné zápasy
05.03.20 | 2. kolo | Susanne Celik | Karolayne Da Rosa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Susanne Celik form & Karolayne Da Rosa form
Susanne Celik - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.20 finále | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.20 semifinále | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
09.10.19 2. kolo | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hiroshima - tvrdý | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Veronica Cepede Royg | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Nanao - koberec | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
26.07.19 čtvrtfinále | vs. Joanne Zuger | 2-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Francesca Bullani | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
21.07.19 finále | vs. Mathilde Armitano | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.07.19 semifinále | vs. Alice Robbe | 6-4, Alice Robbe - skreč | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 2-6, 0-3, - Susanne Celik - skreč | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-2, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Karolayne Da Rosa - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 7-64, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Susanne Celik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Tanysha Dissanayake | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 7-63, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-66, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Nikola Breckova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Alice Viglianisi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Emily Meyer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Alice Gillan | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sezze - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Francesca Jones | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Imola - koberec | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
05.07.19 čtvrtfinále | vs. Diana Chehoudi | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.07.19 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 1-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Lara Panfilov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Alice Tubello | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Andreea Velcea | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.04.19 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Camilla Scala | 1-6, 0-6 | detail zápasu |