ZÁPAS
23.07.18 | 1. kolo | Susanne Celik | Anastasia Shaulskaya | 3-6, 6-3, 7-5 | Sandelfjord | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Susanne Celik | Anastasia Shaulskaya | |
1. podání % | 66/95 (69%) | 44/85 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/66 (55%) | 20/44 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/29 (41%) | 20/41 (49%) |
Vyhrané break-bally | 9/13 (69%) | 8/15 (53%) |
Vyhrané body z returnu | 45/85 (53%) | 47/95 (49%) |
Vyhrané body celkem | 93/180 (52%) | 87/180 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Susanne Celik | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-2 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-2 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Susanne Celik | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Susanne Celik | 2-4 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Susanne Celik | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Susanne Celik | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-1 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-1 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Susanne Celik | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-2 | Anastasia Shaulskaya | |
4-3 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Susanne Celik | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Susanne Celik | 0-1 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
0-2 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Susanne Celik | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Susanne Celik | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Susanne Celik | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-5 | Anastasia Shaulskaya | |
5-5 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-5 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Susanne Celik vs. Anastasia Shaulskaya - Vzájemné zápasy
23.07.18 | 1. kolo | Susanne Celik | Anastasia Shaulskaya | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | Sandelfjord | antuka |
Susanne Celik form & Anastasia Shaulskaya form
Susanne Celik - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.20 finále | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.20 semifinále | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
09.10.19 2. kolo | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hiroshima - tvrdý | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Veronica Cepede Royg | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Nanao - koberec | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
26.07.19 čtvrtfinále | vs. Joanne Zuger | 2-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Francesca Bullani | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
21.07.19 finále | vs. Mathilde Armitano | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.07.19 semifinále | vs. Alice Robbe | 6-4, Alice Robbe - skreč | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 2-6, 0-3, - Susanne Celik - skreč | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-2, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Anastasia Shaulskaya - poslední zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.09.19 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Adelina Krueger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Salma Djoubri | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-1, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Elysia Pool | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Sabina Machalova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Leslie Espinoza | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Natalia Cabra Betancourt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Campinas - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Nefedova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
07.12.18 čtvrtfinále | vs. Alice Gillan | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.18 2. kolo | vs. Lisa-Maria Moser | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.18 1. kolo | vs. Sari Stegmann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
30.11.18 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 0-2, - Anastasia Shaulskaya - skreč | detail zápasu | |
29.11.18 2. kolo | vs. Shannon Cox | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Lize-Alet Morkel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
25.11.18 finále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.18 semifinále | vs. Lisa-Maria Moser | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.18 čtvrtfinále | vs. Dewi Dijkman | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.18 2. kolo | vs. Alice Gillan | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Annunciata De-Souza | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.18 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 1-6 | detail zápasu |