Belgicko
11.02.00, 24 Let
11 556 $
11.02.00, 24 Let
11 556 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Axana Mareen vs. Susan Bandecchi - Vzájemné zápasy
14.11.18 | 1. kolo | Susan Bandecchi | Axana Mareen | 6-1, 7-5 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Axana Mareen form & Susan Bandecchi form
Axana Mareen - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.22 2. kolo | vs. Margherita Marcon | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.12.22 1. kolo | vs. Flora Farkaslaki Hints | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.12.22 semifinále | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.12.22 čtvrtfinále | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.12.22 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.22 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-1, 6-75, 9-11 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Erna Brdarevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
20.08.22 semifinále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.22 čtvrtfinále | vs. Miharu Imanishi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.22 2. kolo | vs. Sarah Mueller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.22 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Emma Vanderheyden | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
22.03.21 kvalifik. | vs. Tina Cvetkovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Eline Audenaert | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Saint - antuka | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Maelie Monfils | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Susan Bandecchi - poslední zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - skreč | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
15.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu |