ZÁPAS
08.06.18 | čtvrtfinále | Sunam Jeong | Kanako Morisaki | 6-2, 6-0 | Sangju | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Sunam Jeong | Kanako Morisaki | |
1. podání % | 42/65 (65%) | 44/56 (79%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/42 (60%) | 19/44 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/23 (61%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 1/9 (11%) |
Vyhrané body z returnu | 33/56 (59%) | 26/65 (40%) |
Vyhrané body celkem | 72/121 (60%) | 49/121 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Kanako Morisaki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sunam Jeong | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Kanako Morisaki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sunam Jeong | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Kanako Morisaki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sunam Jeong | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Kanako Morisaki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sunam Jeong | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Kanako Morisaki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sunam Jeong | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Kanako Morisaki | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sunam Jeong | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Kanako Morisaki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-0 | Kanako Morisaki | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sunam Jeong vs. Kanako Morisaki - Vzájemné zápasy
08.06.18 | čtvrtfinále | Sunam Jeong | Kanako Morisaki | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Sangju | tvrdý I. |
Sunam Jeong form & Kanako Morisaki form
Sunam Jeong - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-4, - Sunam Jeong - skreč | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Cherry Kim | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-73, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
02.06.23 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Da Hye Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Gio Jang | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-0, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Cylova Zuleyka Hukmasabiyya | 1-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Laquisa Khan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Justmin Da Costa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Dabin Kim | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.22 finále | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.22 semifinále | vs. So-Ra Lee | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Junri Namigata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
22.12.19 finále | vs. Barbara Haas | 6-4, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.12.19 semifinále | vs. Olga Doroshina | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.19 čtvrtfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.19 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Kanako Morisaki - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Hina Nishi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Azuna Ichioka | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Azusa Yasaki | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Yanni Liu | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 0-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Ayaka Ozeki | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Mio Mushika | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Hong Kiu Kwok | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Mio Mushika | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Kit Yi Kaye Au-Yeung | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Junri Namigata | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Seri Nayuki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Junri Namigata | 4-6, 1-6 | detail zápasu |