ZÁPAS
20.06.19 | 2. kolo | Sunam Jeong | Ayumi Koshiishi | 6-2, 7-60 | W15 Gimcheon | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Sunam Jeong | Ayumi Koshiishi | |
1. podání % | 55/72 (76%) | 44/79 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/55 (58%) | 27/44 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/17 (65%) | 10/35 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 42/79 (53%) | 29/72 (40%) |
Vyhrané body celkem | 85/151 (56%) | 66/151 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 7 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sunam Jeong | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sunam Jeong | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sunam Jeong | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sunam Jeong | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sunam Jeong | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sunam Jeong | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sunam Jeong | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sunam Jeong | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sunam Jeong | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sunam Jeong | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0 | ||
7-60 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sunam Jeong vs. Ayumi Koshiishi - Vzájemné zápasy
20.06.19 | 2. kolo | Sunam Jeong | Ayumi Koshiishi | 6-2, 7-60 | detail zápasu | W15 Gimcheon | tvrdý |
Sunam Jeong form & Ayumi Koshiishi form
Sunam Jeong - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-4, - Sunam Jeong - skreč | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Cherry Kim | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-73, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
02.06.23 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Da Hye Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Gio Jang | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-0, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Cylova Zuleyka Hukmasabiyya | 1-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Laquisa Khan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Justmin Da Costa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Dabin Kim | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.22 finále | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.22 semifinále | vs. So-Ra Lee | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Junri Namigata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
22.12.19 finále | vs. Barbara Haas | 6-4, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.12.19 semifinále | vs. Olga Doroshina | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.19 čtvrtfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.19 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Ayumi Koshiishi - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | detail zápasu |