Belgicko
08.06.98, 25 Let
08.06.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Helena Verbeeck vs. Stephanie Judith Visscher - Vzájemné zápasy
02.12.18 | 2. kolo kval. | Stephanie Judith Visscher | Helena Verbeeck | Stephanie Judith Visscher - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Helena Verbeeck form & Stephanie Judith Visscher form
Helena Verbeeck - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.10.19 kvalifik. | vs. Perla Nieuwboer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Lara Kaiser | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Perla Nieuwboer | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Audrey Dabomve | 6-2, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | - | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Eva-Maria Riml | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Danai Petroula | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
08.07.18 kvalifik. | vs. Dewi Dijkman | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Aurore Felsenhart | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Lea Tholey | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Silvia Saccani | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Jana Boubelikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Mylene Halemai | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.17 kvalifik. | vs. Houria Boukholda | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Middelkerke - antuka | ||||
28.08.17 kvalifik. | vs. Luna Meers | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Stephanie Schmitt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Celine El Ghali | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Valentina Abrile | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Stephanie Judith Visscher - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Allegra Fiorani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Tereza Valentova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yu Shan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Solymar Colling | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-3, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 čtvrtfinále | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Robin Anderson | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 7-5, 4-6, 4-0, Daria Lopatetskaya - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Aryana Bartlett | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 4-6 | detail zápasu |