INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Elena Malygina vs. Stefania Rubini - Vzájemné zápasy
02.10.18 | 1. kolo | Stefania Rubini | Elena Malygina | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Elena Malygina form & Stefania Rubini form
Elena Malygina - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detail zápasu |
Stefania Rubini - poslední zápasy
W60 Rome - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Martins | 7-65, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-4, 2-6, 0-3, - Stefania Rubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.23 kvalifik. | vs. Sofya Lansere | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Anna Turati | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo kval. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.22 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 0-5, - Stefania Rubini - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 1-3, - Stefania Rubini - skreč | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Perugia - antuka | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-3, - Stefania Rubini - skreč | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 7-60, 7-64 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Miriana Tona | 6-1, 3-0, Miriana Tona - skreč | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-2, 0-2, - Stefania Rubini - skreč | detail zápasu |