ZÁPAS
29.07.19 | kvalifik. | Sravya Shivani Chilakalapudi | Alessandra Simone | 6-3, 6-3 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
29.09.03, 20 Let
29.09.03, 20 Let
Sravya Shivani Chilakalapudi vs. Alessandra Simone - Vzájemné zápasy
29.07.19 | kvalifik. | Sravya Shivani Chilakalapudi | Alessandra Simone | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Sravya Shivani Chilakalapudi form & Alessandra Simone form
Sravya Shivani Chilakalapudi - poslední zápasy
W50 Indore - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 7-64, 3-4, - Sravya Shivani Chilakalapudi - skreč | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Pooja Ingale | 6-0, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Suhitha Maruri | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 0-3, - Sravya Shivani Chilakalapudi - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Sonal Patil | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Yilin Yan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Riana Tan | 0-6, - Sravya Shivani Chilakalapudi - skreč | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Lisa Mays | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 kvalifik. | vs. Riana Tan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nadezda Khalturina | 4-6, 2-3, - Sravya Shivani Chilakalapudi - skreč | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Anna Lytneva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-2, - Sravya Shivani Chilakalapudi - skreč | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.04.23 1. kolo | vs. Meisha Kendall-Woseley | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, Anouck Vrancken Peeters - skreč | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Roua Limem | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pune - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 4-6, - Sravya Shivani Chilakalapudi - skreč | detail zápasu | |
W40 Bhopal - tvrdý | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.23 kvalifik. | vs. Ziva Falkner | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Arthi Muniyan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gwalior - tvrdý | ||||
30.12.22 čtvrtfinále | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Alessandra Simone - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 0-2, - Alessandra Simone - skreč | detail zápasu | |
05.04.22 kvalifik. | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Nour Gueblaoui | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Anna Brogan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-2, 1-0, Anastasija Radojevic - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Katherine Westbury | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.21 čtvrtfinále | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Yvette Schmucker | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.21 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Himari Sato | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 6-75, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Anna Turati | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
29.07.21 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-75, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
27.07.21 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Emma Lene | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Miharu Imanishi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-2, 7-5 | detail zápasu |