Nemecko
23.06.98, 25 Let
23.06.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
31.10.99, 24 Let
31.10.99, 24 Let
Sophia Intert vs. Zuzanna Wilk - Vzájemné zápasy
07.08.17 | kvalifik. | Sophia Intert | Zuzanna Wilk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Mragowo | antuka |
Sophia Intert form & Zuzanna Wilk form
Sophia Intert - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Arianna Nepomuceno | 1-1, - Sophia Intert - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.20 kvalifik. | vs. Polina Gubina | 1-2, - Sophia Intert - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Demi Tran | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Vivian Wolff | 1-4, - Sophia Intert - skreč | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-1, - Sophia Intert - skreč | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.20 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 kvalifik. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Emily Morton | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 7-64, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Schwarcova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.10.19 kvalifik. | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Silvia Saccani | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Zuzanna Wilk - poslední zápasy
Mragowo - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Akiko Okuda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Csilla Argyelan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Patrycja Kozluk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
07.08.17 kvalifik. | vs. Sophia Intert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Shivani Manchanda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Stepanka Skacelova | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Slovenska Lupca - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szczawno Zdroj - antuka | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Joanna Kondratowicz | 1-6, 6-2, 6-72 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Paulina Lewandowska | 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
12.10.15 kvalifik. | vs. Anna Sedinkina | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.10.15 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Szczawno Zdroj - antuka | ||||
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Natsumi Chimura | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zielona Gora - antuka | ||||
11.05.15 2. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Puszczykowo - tvrdý | ||||
04.05.15 2. kolo kval. | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 7-610, 6-0 | detail zápasu | |
04.05.15 kvalifik. | vs. Zuzanna Maciejewska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.02.15 1. kolo kval. | vs. Martina Malmqvist | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
02.02.15 1. kolo | vs. Elena Van Der Sypt | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
26.01.15 kvalifik. | vs. Risa Hasegawa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.01.15 1. kolo kval. | vs. Dominika Paczena | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.01.15 1. kolo kval. | vs. Dominika Paczena | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
19.01.15 1. kolo | vs. Dhruthi Tatachar Venugopal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.15 kvalifik. | vs. Arantxa Andrady | 6-4, 6-4 | detail zápasu |