ZÁPAS
16.02.20 | 1. kolo kval. | Sophia Biolay | Klaudia Wira | 6-2, 6-3 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
03.07.01, 22 Let
13 003 $
03.07.01, 22 Let
13 003 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
17.12.97, 26 Let
17.12.97, 26 Let
Sophia Biolay vs. Klaudia Wira - Vzájemné zápasy
16.02.20 | 1. kolo kval. | Sophia Biolay | Klaudia Wira | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Sophia Biolay form & Klaudia Wira form
Sophia Biolay - poslední zápasy
W25 Austin - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jennifer Jackson | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Champaign - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Annika Penickova | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Kristina Penickova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Tatum Evans | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Jackson - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
01.10.23 finále | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Maria Florencia Urrutia | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Kira Matushkina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Carolina Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Alexia Harmon | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Taylor Goetz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 2-0, Marie Villet - skreč | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Marie Villet | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Arabella Koller | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Patricia Grigoras | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Emily Welker | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Marine Szostak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Zoe Richard | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-0, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Meline Lataste | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 3-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Champaign - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Maria Kozyreva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Susanna Maltby | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Sarah Barry | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
11.10.22 kvalifik. | vs. Lauren Proctor | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Yu Chen | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Klaudia Wira - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ling Zhang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sophia Biolay | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Madison Westby | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Hind Abdelouahid | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Olga Helmi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Ekaterine Jorjoliani | 6-3, 3-1, Ekaterine Jorjoliani - skreč | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Lusine Chobanyan | 3-6, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Zani Barnard | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Guimaraes - tvrdý | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Katriin Saar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Sean Lodzki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Emily Casteleyn | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Beyza Yaniklar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.04.18 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Maria Patrascu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Renata Ivandic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.11.17 1. kolo | vs. Zi Yi Wang | 6-3, 6-4 | detail zápasu |