ZÁPAS
30.05.16 | 1. kolo kval. | Sonja Krtenova | Maryna Kolb | 6-2, 6-1 | Szczawno Zdroj | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
21.07.98, 25 Let
21.07.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
13.03.97, 27 Let
25 332 $
13.03.97, 27 Let
25 332 $
Sonja Krtenova vs. Maryna Kolb - Vzájemné zápasy
30.05.16 | 1. kolo kval. | Sonja Krtenova | Maryna Kolb | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Szczawno Zdroj | antuka |
07.09.15 | kvalifik. | Sonja Krtenova | Maryna Kolb | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Prague | antuka |
Sonja Krtenova form & Maryna Kolb form
Sonja Krtenova - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Daria Monakhova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 7-5, Adela Moravcova - skreč | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.21 kvalifik. | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.20 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Anna Markvartova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Irina Dshandshgava | 4-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Lena Lutzeier | Lena Lutzeier - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Maya Tahan | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Maryna Kolb - poslední zápasy
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Sara Conde | 7-5, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Mesquita | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Viktorie Hazmukova | 7-62, 6-77, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Inga Strelchuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Izabela Heinzova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Helsinki - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Ivette Leetma | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-3, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Ceuta - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80+H Le - tvrdý | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriia Cherfus | 7-64, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Oleksandra Nagurska | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Alexandra Perper | 1-6, 3-6 | detail zápasu |