Česká republika
30.06.98, 25 Let
30.06.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
21.07.98, 25 Let
21.07.98, 25 Let
Katerina Brozova vs. Sonja Krtenova - Vzájemné zápasy
11.09.17 | kvalifik. | Sonja Krtenova | Katerina Brozova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Prague | antuka |
05.09.16 | 1. kolo kval. | Katerina Brozova | Sonja Krtenova | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | Prague | antuka |
Katerina Brozova form & Sonja Krtenova form
Katerina Brozova - poslední zápasy
Prague - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Tereza Jankovska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Kristyna Lavickova | 0-6, - Katerina Brozova - skreč | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
11.09.17 kvalifik. | vs. Sonja Krtenova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Tereza Lamiova | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Natalie Cvackova | 6-1, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Marketa Petruzelova | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Cindy Castille | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Giorgia Nespoli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Tina Sojkova | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.16 kvalifik. | vs. Radka Buzkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
29.08.16 kvalifik. | vs. Karolina Cechova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Barbora Kosejkova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Anna Bogoslavets | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
23.09.13 kvalifik. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.13 1. kolo | vs. Klara Koprivova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.13 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.13 1. kolo kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 6-3, 7-64 | detail zápasu |
Sonja Krtenova - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Daria Monakhova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 7-5, Adela Moravcova - skreč | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.21 kvalifik. | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.20 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Anna Markvartova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Irina Dshandshgava | 4-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Lena Lutzeier | Lena Lutzeier - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Maya Tahan | 1-6, 0-6 | detail zápasu |