Sonja Krtenova vs. Alexandra Silna

Sonja Krtenova vs. Alexandra Silna - Ricany - porovnání

ZÁPAS

28.08.171. kolo kval.Sonja Krtenova Alexandra Silna 6-1, 6-4 Czech Republic Ricany antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-4

Sonja Krtenova
Česká republika
21.07.98, 20 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
10.01.02, 16 Let







Alexandra Silna
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Sonja Krtenova vs. Alexandra Silna - Vzájemné zápasy

23.09.181. kolo kval.Alexandra SilnaSonja Krtenova6-3, 6-2 detail zápasuCzech Republic Brno antuka
28.08.171. kolo kval.Sonja KrtenovaAlexandra Silna6-1, 6-4 detail zápasuCzech Republic Ricany antuka

Sonja Krtenova - poslední zápasy

Czech Republic Jablonec Nad - koberec
03.12.18
1. kolo kval.
vs. Natalie Augustinova5-7, 5-7 prohradetail zápasu
Czech Republic Milovice - tvrdý I.
28.11.18
1. kolo
vs. Petra Krejsova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Ania Hertel1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
31.10.18
2. kolo
vs. Maya Tahan1-6, 0-6 prohradetail zápasu
30.10.18
1. kolo
vs. Gabriela Aura Zarnoveanu7-5, 6-4 výhradetail zápasu
29.10.18
kvalifik.
vs. Agata Bachanek7-65, 6-2 výhradetail zápasu
28.10.18
2. kolo kval.
vs. Eleni Kostaki Eleni Kostaki - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Maria Marnellou6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Czech Republic Brno - antuka
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Alexandra Silna3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Frydek Mistek - antuka
12.09.18
1. kolo
vs. Marta Lesniak1-6, 1-6 prohradetail zápasu
10.09.18
2. kolo kval.
vs. Petra Kucerova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
10.09.18
kvalifik.
vs. Linda Klimovicova7-5, 6-3 výhradetail zápasu
09.09.18
1. kolo kval.
vs. Lucie Petruzelova4-6, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Czech Republic Prague - antuka
05.09.18
1. kolo
vs. Julyette Steur1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Ricany - antuka
26.08.18
2. kolo kval.
vs. Veronika Vlkovska2-6, 5-7 prohradetail zápasu
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Natalie Barbir6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Poland Warsaw - antuka
04.08.18
1. kolo kval.
vs. Laura Svatikova1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Jablonec Nad - antuka
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Eva Cechakova5-7, 6-1, 2-6 prohradetail zápasu
23.06.18
1. kolo kval.
vs. Natalie Augustinova6-74, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic Stare Splavy - antuka
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Kristina Milenkovic1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Jablonec Nad - koberec
04.12.17
1. kolo kval.
vs. Adela Dorreova3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Czech Republic Prague - antuka
13.09.17
1. kolo
vs. Miriam Kolodziejova0-6, 1-6 prohradetail zápasu
11.09.17
2. kolo kval.
vs. Laetitia Pulchartova6-4, 7-64 výhradetail zápasu
11.09.17
kvalifik.
vs. Katerina Brozova7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic Prague - antuka
05.09.17
1. kolo
vs. Tamara Curovic4-6, 3-6 prohradetail zápasu
04.09.17
kvalifik.
vs. Nadja Ramskogler6-3, 1-6, 6-4 výhradetail zápasu
04.09.17
2. kolo kval.
vs. Karolina Cechova6-76, 7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic Ricany - antuka
30.08.17
1. kolo
vs. Tereza Prochazkova5-7, 0-6 prohradetail zápasu
28.08.17
2. kolo kval.
vs. Anna Shepita6-1, 6-4 výhradetail zápasu
28.08.17
kvalifik.
vs. Katerina Filip7-66, 6-3 výhradetail zápasu

Alexandra Silna - poslední zápasy

Czech Republic Milovice - tvrdý I.
26.11.18
1. kolo kval.
vs. Monika Svobodova1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Brno - antuka
26.09.18
1. kolo
vs. Denisa Hindova2-6, 0-6 prohradetail zápasu
24.09.18
kvalifik.
vs. Daria Kuczer3-6, 2-6 prohradetail zápasu
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Sonja Krtenova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic Frydek Mistek - antuka
10.09.18
2. kolo kval.
vs. Linda Klimovicova0-6, - Alexandra Silna - skrečprohradetail zápasu
09.09.18
1. kolo kval.
vs. Karolina Vlckova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Czech Republic Olomouc - antuka
15.07.18
2. kolo kval.
vs. Katerina Filip0-6, 4-6 prohradetail zápasu
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Barbora Kollarova6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic Jablonec Nad - antuka
28.06.18
2. kolo
vs. Johana Markova0-6, 1-6 prohradetail zápasu
26.06.18
1. kolo
vs. Ange Oby Kajuru2-6, 6-1, 6-4 výhradetail zápasu
25.06.18
kvalifik.
vs. Maria Zotova6-2, 6-1 výhradetail zápasu
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Kristyna Hrabalova6-4, 7-67 výhradetail zápasu
23.06.18
1. kolo kval.
vs. Stella Kovacicova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic Prerov - antuka
13.06.18
2. kolo
vs. Katerina Vankova4-6, 5-7 prohradetail zápasu
11.06.18
1. kolo
vs. Anna Siskova2-6, 6-1, 7-62 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
19.03.18
kvalifik.
vs. Irina Cantos Siemers3-6, 1-6 prohradetail zápasu
18.03.18
2. kolo kval.
vs. Lidija Samardzic6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
11.03.18
2. kolo kval.
vs. Jessica Crivelletto1-6, 1-6 prohradetail zápasu
10.03.18
1. kolo kval.
vs. Elena De Santis3-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Kathleen De Rienzo2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Ricany - antuka
28.08.17
1. kolo kval.
vs. Sonja Krtenova1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Prerov - antuka
12.06.17
1. kolo
vs. Yulia Kulikova1-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Stare Splavy - antuka
05.06.17
1. kolo kval.
vs. Hana Pektorova4-6, 4-6 prohradetail zápasu
<