ZÁPAS
11.11.19 | 2. kolo kval. | Sonay Kartal | Irene Lavino | 6-4, 6-5, - skreč | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sonay Kartal vs. Irene Lavino - Vzájemné zápasy
11.11.19 | 2. kolo kval. | Sonay Kartal | Irene Lavino | 6-4, 6-5, Irene Lavino - skreč | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Sonay Kartal form & Irene Lavino form
Sonay Kartal - poslední zápasy
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Dalayna Hewitt | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
14.01.24 finále | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Barbora Palicova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Bronte Murgett | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Leolia Jeanjean | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Amarni Banks | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Luca Udvardy | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Madison Keys | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
23.06.23 semifinále | vs. Emma Navarro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.06.23 čtvrtfinále | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
12.06.23 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.23 kvalifik. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Kenin | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Katie Boulter | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Irene Lavino - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Polina Leykina | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 0-4, - Irene Lavino - skreč | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 7-67, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Caterina Odorizzi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Anna Zyryanova | 7-68, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabell Ek | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Marina Benito | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 1-6 | detail zápasu |