ZÁPAS
10.11.18 | 1. kolo kval. | Soha Sadiq | Shefali Arora | 6-2, 6-1 | Muzaffarnagar | tráva |
STATISTIKY ZÁPASU
India
26.06.98, 25 Let
12 839 $
26.06.98, 25 Let
12 839 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
27.09.01, 22 Let
27.09.01, 22 Let
Soha Sadiq vs. Shefali Arora - Vzájemné zápasy
19.11.23 | 1. kolo kval. | Soha Sadiq | Shefali Arora | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Bengaluru | antuka |
10.11.18 | 1. kolo kval. | Soha Sadiq | Shefali Arora | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Muzaffarnagar | tráva |
Soha Sadiq form & Shefali Arora form
Soha Sadiq - poslední zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Harshini Viswanadh | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Lakshmi Gowda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kotistha Modak | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-74, 0-2, - Soha Sadiq - skreč | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Apurva Vemuri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Abhilasha Bista | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Aakruti Sonkusare Narayan Sonkusare | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Pooja Ingale | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Shefali Arora | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yifan Sun | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ruirui Zou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ke Ren | 7-65, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Hikaru Sato | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 7-65, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Nayar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Eunseo Kim | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Gaeul Jang | 6-75, 6-77 | detail zápasu |
Shefali Arora - poslední zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Maaya Rajeshwaran Revathi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kundali Majgaine | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Anjali Rathi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Esha Singh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Samantha Imbo Nloga | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Himaanshika Singh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Apurva Vemuri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Abhilasha Bista | 6-75, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Gwalior - tvrdý | ||||
25.12.22 1. kolo kval. | vs. Kundali Majgaine | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Gurugram - tvrdý | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Joell Nichole | 6-75, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Gurugram - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Chandana Potugari | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nagpur - antuka | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Smriti Bhasin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - antuka | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Ishwari Matere | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Maitri Rajesh Patel | Maitri Rajesh Patel - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Sydney Stone | 3-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Anupriya Bauddh | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Sonashe Bhatnagar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Anupriya Bauddh | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 New - tvrdý | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Aayushi Tanwar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Muzaffarnagar - tráva | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 2-6, 1-6 | detail zápasu |