ZÁPAS
14.05.19 | 1. kolo | Sofya Zhuk | Amandine Hesse | 4-6, 7-5, 6-4 | W60 Saint | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Sofya Zhuk | Amandine Hesse | |
1. podání % | 70/100 (70%) | 49/98 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/70 (54%) | 27/49 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/30 (33%) | 21/49 (43%) |
Vyhrané break-bally | 9/20 (45%) | 8/13 (62%) |
Vyhrané body z returnu | 50/98 (51%) | 52/100 (52%) |
Vyhrané body celkem | 98/198 (49%) | 100/198 (51%) |
Dvojchyby | 4 | 7 |
Esa | 1 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sofya Zhuk | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sofya Zhuk | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 40-0[BP] | ||
2-3 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-3 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sofya Zhuk | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sofya Zhuk | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofya Zhuk | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sofya Zhuk | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sofya Zhuk | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sofya Zhuk | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sofya Zhuk | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofya Zhuk | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sofya Zhuk | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
1-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sofya Zhuk | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sofya Zhuk | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofya Zhuk | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sofya Zhuk | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sofya Zhuk vs. Amandine Hesse - Vzájemné zápasy
14.05.19 | 1. kolo | Sofya Zhuk | Amandine Hesse | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | W60 Saint | antuka |
Sofya Zhuk form & Amandine Hesse form
Sofya Zhuk - poslední zápasy
London - tráva | ||||
25.06.19 1. kolo kval. | vs. Varvara Lepchenko | 6-72, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
15.06.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Pliskova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.19 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.19 kvalifik. | vs. Greetje Minnen | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.19 2. kolo kval. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Arantxa Rus | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
17.05.19 čtvrtfinále | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Marie Benoit | 6-4, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Usue Maitane Arconada | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Dothan - antuka | ||||
19.04.19 čtvrtfinále | vs. Lauren Davis | 0-3, - Sofya Zhuk - skreč | detail zápasu | |
18.04.19 2. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 7-66, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Madison Brengle | 6-74, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
06.04.19 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
30.03.19 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kichenok | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
13.03.19 2. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 4-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
24.02.19 kvalifik. | vs. Varvara Flink | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.19 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Newport Beach - tvrdý | ||||
23.01.19 2. kolo | vs. Katherine Sebov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.19 2. kolo kval. | vs. Christina Mchale | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.19 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
28.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Petkovic | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Houston - tvrdý | ||||
17.11.18 semifinále | vs. Lauren Davis | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.18 čtvrtfinále | vs. Heather Watson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.18 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 4-2, Dalma Galfi - skreč | detail zápasu | |
12.11.18 1. kolo | vs. Grace Min | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Las Vegas - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Giuliana Olmos | 7-64, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Amandine Hesse - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Tereza Krejcova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Jana Fett | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 1-6, 7-67, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 1-6, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Mia Ristic | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Daria Saville | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Catherine Harrison | 2-6, - Amandine Hesse - skreč | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Dominika Salkova | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | detail zápasu |