Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova vs. Yuliya Hatouka/Anna Kubareva

Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova vs. Yuliya Hatouka/Anna Kubareva - W60 Meitar - porovnání

ZÁPAS

09.09.19semifináleSofya Lansere/Kamilla Rakhimova Yuliya Hatouka/Anna Kubareva 7-5, 6-2 Izrael W60 Meitar tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Sofya Lansere
Rusko
29.09.00, 19 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Bielorusko
24.04.00, 20 Let







Yuliya Hatouka
Kamilla Rakhimova
Rusko
28.08.01, 18 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Bielorusko
06.02.01, 19 Let




Anna Kubareva
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova vs. Yuliya Hatouka/Anna Kubareva - Vzájemné zápasy

09.09.19semifináleSofya Lansere/Kamilla RakhimovaYuliya Hatouka/Anna Kubareva7-5, 6-2 detail zápasuIzrael W60 Meitar tvrdý

Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova - poslední zápasy

Russia W25 Moscow - tvrdý I.
29.02.20
finále
vs. Natela Dzalamidze/Valentini Grammatikopoulou6-1, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
28.02.20
semifinále
vs. Vivian Heisen/Ganna Poznikhirenko Vivian Heisen/Ganna Poznikhirenko/Anna Kubareva - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
27.02.20
čtvrtfinále
vs. Amina Anshba/Taisya Pachkaleva6-3, 6-1 výhradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Irina Fetecau/Daria Kruzhkova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W25 Istanbul - tvrdý I.
21.10.19
1. kolo
vs. Gozal Ainitdinova/Yuliya Hatouka7-67, 6-1 výhradetail zápasu
21.10.19
čtvrtfinále
vs. Richel Hogenkamp/Lesley Kerkhove3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael W60 Meitar - tvrdý
09.09.19
finále
vs. Anastasia Gasanova/Valeriya Strakhova4-6, 6-4, 10-3 výhradetail zápasu
09.09.19
1. kolo
vs. Yuval Keren/Darya Shvartsmann6-1, 6-1 výhradetail zápasu
09.09.19
čtvrtfinále
vs. Vivian Heisen/Katharina Hobgarski4-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
09.09.19
semifinále
vs. Yuliya Hatouka/Anna Kubareva7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Germany W25+H Leipzig - antuka
12.08.19
1. kolo
vs. Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova4-6, 7-63, 8-10 prohradetail zápasu
Poland W60 Warsaw - antuka
05.08.19
1. kolo
vs. Ilona Kremen/Iryna Shymanovich6-3, 2-6, 7-10 prohradetail zápasu
France W100 Contrexeville - antuka
08.07.19
čtvrtfinále
vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith6-4, 4-6, 5-10 prohradetail zápasu
08.07.19
1. kolo
vs. Barbara Gatica/Rebeca Pereira6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic W60+H Stare - antuka
17.06.19
1. kolo
vs. Laura-Ioana Paar/Anastasia Zarycka7-5, 6-4 výhradetail zápasu
17.06.19
semifinále
vs. Kyoka Okamura/Dejana Radanovic3-6, 6-2, 9-11 prohradetail zápasu
17.06.19
čtvrtfinále
vs. Andrea Gamiz/Paula Ormaechea4-6, 6-1, 10-8 výhradetail zápasu
Uzbekistan W25 Andijan - tvrdý
22.04.19
1. kolo
vs. Anastasia Pribylova/Shalimar Talbi4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Uzbekistan Fergana - tvrdý
18.06.18
semifinále
vs. Riya Bhatia/Ksenia Palkina5-7, 6-2, 10-4 výhradetail zápasu
18.06.18
1. kolo
vs. Rutuja Bhosale/Anna Morgina6-2, 7-64 výhradetail zápasu
18.06.18
čtvrtfinále
vs. Anna Iakovleva/Sadafmoh Tolibova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
18.06.18
finále
vs. Anastasia Frolova/Ekaterina Yashina1-6, 6-74 prohradetail zápasu
Russia Kazan - tvrdý I.
12.03.18
1. kolo
vs. Polina Golubovskaya/Ekaterina Yashina6-2, 6-4 výhradetail zápasu
12.03.18
čtvrtfinále
vs. Anastasia Kharitonova/Daria Nazarkina4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
26.02.18
semifinále
vs. Olga Doroshina/Daria Kruzhkova4-6, 4-6 prohradetail zápasu
26.02.18
1. kolo
vs. Polina Bakhmutkina/Polina Golubovskaya4-6, 6-1, 10-7 výhradetail zápasu
26.02.18
čtvrtfinále
vs. Valeriya Pogrebnyak/Ekaterina Yashina6-75, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu

Yuliya Hatouka/Anna Kubareva - poslední zápasy

Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
11.02.20
1. kolo
vs. Vlada Koval/Sofya Lansere1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
31.01.20
semifinále
vs. Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova1-6, 6-73 prohradetail zápasu
30.01.20
čtvrtfinále
vs. Emeline Dartron/Marie Temin Emeline Dartron/Marie Temin - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
28.01.20
1. kolo
vs. Yekaterina Dmitrichenko/Adithya Karunaratne6-3, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
Luxembourg W25 Petange - tvrdý I.
28.10.19
1. kolo
vs. Isabelle Haverlag/Valeriya Yushchenko3-4, - Yuliya Hatouka/Anna Kubareva - skrečprohradetail zápasu
Izrael W60 Meitar - tvrdý
09.09.19
1. kolo
vs. Lou Adler/Dia Evtimova6-2, 2-6, 12-10 výhradetail zápasu
09.09.19
čtvrtfinále
vs. Leonie Kung/Isabella Shinikova7-5, 4-6, 14-12 výhradetail zápasu
09.09.19
semifinále
vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Belarus Minsk - tvrdý I.
20.11.17
1. kolo
vs. Katyarina Paulenka/Hanna Sokal7-5, 6-4 výhradetail zápasu
20.11.17
čtvrtfinále
vs. Maryna Kolb/Nadiya Kolb4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Bulgaria Sozopol - tvrdý
02.10.17
semifinále
vs. Julia Stamatova/Lea Tholey4-6, 3-6 prohradetail zápasu
02.10.17
1. kolo
vs. Elena Kraleva/Daria Shalamanova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
02.10.17
čtvrtfinále
vs. Elina Vikhryanova/Ekaterina Yashina4-6, 6-2, 10-6 výhradetail zápasu
Poland Mragowo - antuka
14.08.17
čtvrtfinále
vs. Patrycja Polanska/Valeriya Urzhumova6-2, 7-66 výhradetail zápasu
14.08.17
1. kolo
vs. Sophia Intert/Paulina Jastrzebska7-5, 6-3 výhradetail zápasu
14.08.17
semifinále
vs. Maia Lumsden/Anastasiya Shoshyna6-710, 1-6 prohradetail zápasu
Izrael Tel Aviv - tvrdý
26.06.17
1. kolo
vs. Eleonore Barrere/Aimee Tarun6-3, 6-0 výhradetail zápasu
26.06.17
čtvrtfinále
vs. Estelle Cascino/Kyra Shroff3-6, 1-6 prohradetail zápasu
<