Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova vs. Natela Dzalamidze/Valentini Grammatikopoulou 29.02.2020

Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova vs. Natela Dzalamidze/Valentini Grammatikopoulou 29.02.2020 - W25 Moscow - porovnání

ZÁPAS

29.02.20fináleSofya Lansere/Kamilla Rakhimova Natela Dzalamidze/Valentini Grammatikopoulou 6-1, 3-6, 10-6 Russia W25 Moscow tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

10-6

Sofya Lansere
Rusko
29.09.00, 19 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rusko
27.02.93, 27 Let







Natela Dzalamidze
Kamilla Rakhimova
Rusko
28.08.01, 18 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Grécko
09.02.97, 23 Let




Valentini Grammatikopoulou
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova vs. Natela Dzalamidze/Valentini Grammatikopoulou - Vzájemné zápasy

29.02.20fináleSofya Lansere/Kamilla RakhimovaNatela Dzalamidze/Valentini Grammatikopoulou6-1, 3-6, 10-6 detail zápasuRussia W25 Moscow tvrdý I.

Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova - poslední zápasy

Russia W25 Moscow - tvrdý I.
29.02.20
finále
vs. Natela Dzalamidze/Valentini Grammatikopoulou6-1, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
28.02.20
semifinále
vs. Vivian Heisen/Ganna Poznikhirenko Vivian Heisen/Ganna Poznikhirenko/Valentini Grammatikopoulou - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
27.02.20
čtvrtfinále
vs. Amina Anshba/Taisya Pachkaleva6-3, 6-1 výhradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Irina Fetecau/Daria Kruzhkova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W25 Istanbul - tvrdý I.
21.10.19
čtvrtfinále
vs. Richel Hogenkamp/Lesley Kerkhove3-6, 4-6 prohradetail zápasu
21.10.19
1. kolo
vs. Gozal Ainitdinova/Yuliya Hatouka7-67, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael W60 Meitar - tvrdý
09.09.19
čtvrtfinále
vs. Vivian Heisen/Katharina Hobgarski4-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
09.09.19
semifinále
vs. Yuliya Hatouka/Anna Kubareva7-5, 6-2 výhradetail zápasu
09.09.19
finále
vs. Anastasia Gasanova/Valeriya Strakhova4-6, 6-4, 10-3 výhradetail zápasu
09.09.19
1. kolo
vs. Yuval Keren/Darya Shvartsmann6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Germany W25+H Leipzig - antuka
12.08.19
1. kolo
vs. Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova4-6, 7-63, 8-10 prohradetail zápasu
Poland W60 Warsaw - antuka
05.08.19
1. kolo
vs. Ilona Kremen/Iryna Shymanovich6-3, 2-6, 7-10 prohradetail zápasu
France W100 Contrexeville - antuka
08.07.19
čtvrtfinále
vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith6-4, 4-6, 5-10 prohradetail zápasu
08.07.19
1. kolo
vs. Barbara Gatica/Rebeca Pereira6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic W60+H Stare - antuka
17.06.19
čtvrtfinále
vs. Andrea Gamiz/Paula Ormaechea4-6, 6-1, 10-8 výhradetail zápasu
17.06.19
1. kolo
vs. Laura-Ioana Paar/Anastasia Zarycka7-5, 6-4 výhradetail zápasu
17.06.19
semifinále
vs. Kyoka Okamura/Dejana Radanovic3-6, 6-2, 9-11 prohradetail zápasu
Uzbekistan W25 Andijan - tvrdý
22.04.19
1. kolo
vs. Anastasia Pribylova/Shalimar Talbi4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Uzbekistan Fergana - tvrdý
18.06.18
čtvrtfinále
vs. Anna Iakovleva/Sadafmoh Tolibova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
18.06.18
finále
vs. Anastasia Frolova/Ekaterina Yashina1-6, 6-74 prohradetail zápasu
18.06.18
semifinále
vs. Riya Bhatia/Ksenia Palkina5-7, 6-2, 10-4 výhradetail zápasu
18.06.18
1. kolo
vs. Rutuja Bhosale/Anna Morgina6-2, 7-64 výhradetail zápasu
Russia Kazan - tvrdý I.
12.03.18
1. kolo
vs. Polina Golubovskaya/Ekaterina Yashina6-2, 6-4 výhradetail zápasu
12.03.18
čtvrtfinále
vs. Anastasia Kharitonova/Daria Nazarkina4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
26.02.18
čtvrtfinále
vs. Valeriya Pogrebnyak/Ekaterina Yashina6-75, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
26.02.18
semifinále
vs. Olga Doroshina/Daria Kruzhkova4-6, 4-6 prohradetail zápasu
26.02.18
1. kolo
vs. Polina Bakhmutkina/Polina Golubovskaya4-6, 6-1, 10-7 výhradetail zápasu

Natela Dzalamidze/Valentini Grammatikopoulou - poslední zápasy

Russia W25 Moscow - tvrdý I.
29.02.20
finále
vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova1-6, 6-3, 6-10 prohradetail zápasu
28.02.20
semifinále
vs. Anna Kubareva/Veronika Pepelyaeva6-4, 6-2 výhradetail zápasu
27.02.20
čtvrtfinále
vs. Angelina Gabueva/Shalimar Talbi7-5, 6-3 výhradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Evgeniya Burdina/Aneta Laboutkova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - tvrdý
14.04.14
čtvrtfinále
vs. Alice Bacquie/Lou Brouleau6-2, 6-4 výhradetail zápasu
14.04.14
semifinále
vs. Demi Schuurs/Kelly Versteeg6-4, 7-64 výhradetail zápasu
14.04.14
finále
vs. Despina Papamichail/Maria Sakkari6-76, 6-3, 10-5 výhradetail zápasu
14.04.14
1. kolo
vs. Angeliki Kairi/Polina Leykina6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - tvrdý
07.04.14
finále
vs. Magali Kempen/Elke Lemmens6-1, 5-7, 8-10 prohradetail zápasu
07.04.14
čtvrtfinále
vs. Helene Scholsen/Darya Shulzhanok6-2, 7-5 výhradetail zápasu
07.04.14
semifinále
vs. Polina Leykina/Pernilla Mendesova6-3, 6-4 výhradetail zápasu
07.04.14
1. kolo
vs. Kim Jana Hausler/Tina Schiechtl6-0, 6-1 výhradetail zápasu
<