Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova vs. Andrea Gamiz/Paula Ormaechea

Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova vs. Andrea Gamiz/Paula Ormaechea - W60+H Stare Splavy - porovnání

ZÁPAS

17.06.19čtvrtfináleSofya Lansere/Kamilla Rakhimova Andrea Gamiz/Paula Ormaechea 4-6, 6-1, 10-8 Czech Republic W60+H Stare antuka

STATISTIKY ZÁPASU

10-8

Sofya Lansere
Rusko
29.09.00, 19 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Venezuela
31.10.92, 27 Let







Andrea Gamiz
Kamilla Rakhimova
Rusko
28.08.01, 18 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Argentina
28.09.92, 27 Let




Paula Ormaechea
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova vs. Andrea Gamiz/Paula Ormaechea - Vzájemné zápasy

17.06.19čtvrtfináleSofya Lansere/Kamilla RakhimovaAndrea Gamiz/Paula Ormaechea4-6, 6-1, 10-8 detail zápasuCzech Republic W60+H Stare antuka

Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova - poslední zápasy

Russia W25 Moscow - tvrdý I.
29.02.20
finále
vs. Natela Dzalamidze/Valentini Grammatikopoulou6-1, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
28.02.20
semifinále
vs. Vivian Heisen/Ganna Poznikhirenko Vivian Heisen/Ganna Poznikhirenko/Paula Ormaechea - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
27.02.20
čtvrtfinále
vs. Amina Anshba/Taisya Pachkaleva6-3, 6-1 výhradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Irina Fetecau/Daria Kruzhkova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W25 Istanbul - tvrdý I.
21.10.19
1. kolo
vs. Gozal Ainitdinova/Yuliya Hatouka7-67, 6-1 výhradetail zápasu
21.10.19
čtvrtfinále
vs. Richel Hogenkamp/Lesley Kerkhove3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael W60 Meitar - tvrdý
09.09.19
čtvrtfinále
vs. Vivian Heisen/Katharina Hobgarski4-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
09.09.19
semifinále
vs. Yuliya Hatouka/Anna Kubareva7-5, 6-2 výhradetail zápasu
09.09.19
finále
vs. Anastasia Gasanova/Valeriya Strakhova4-6, 6-4, 10-3 výhradetail zápasu
09.09.19
1. kolo
vs. Yuval Keren/Darya Shvartsmann6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Germany W25+H Leipzig - antuka
12.08.19
1. kolo
vs. Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova4-6, 7-63, 8-10 prohradetail zápasu
Poland W60 Warsaw - antuka
05.08.19
1. kolo
vs. Ilona Kremen/Iryna Shymanovich6-3, 2-6, 7-10 prohradetail zápasu
France W100 Contrexeville - antuka
08.07.19
čtvrtfinále
vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith6-4, 4-6, 5-10 prohradetail zápasu
08.07.19
1. kolo
vs. Barbara Gatica/Rebeca Pereira6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic W60+H Stare - antuka
17.06.19
čtvrtfinále
vs. Andrea Gamiz/Paula Ormaechea4-6, 6-1, 10-8 výhradetail zápasu
17.06.19
1. kolo
vs. Laura-Ioana Paar/Anastasia Zarycka7-5, 6-4 výhradetail zápasu
17.06.19
semifinále
vs. Kyoka Okamura/Dejana Radanovic3-6, 6-2, 9-11 prohradetail zápasu
Uzbekistan W25 Andijan - tvrdý
22.04.19
1. kolo
vs. Anastasia Pribylova/Shalimar Talbi4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Uzbekistan Fergana - tvrdý
18.06.18
čtvrtfinále
vs. Anna Iakovleva/Sadafmoh Tolibova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
18.06.18
finále
vs. Anastasia Frolova/Ekaterina Yashina1-6, 6-74 prohradetail zápasu
18.06.18
semifinále
vs. Riya Bhatia/Ksenia Palkina5-7, 6-2, 10-4 výhradetail zápasu
18.06.18
1. kolo
vs. Rutuja Bhosale/Anna Morgina6-2, 7-64 výhradetail zápasu
Russia Kazan - tvrdý I.
12.03.18
1. kolo
vs. Polina Golubovskaya/Ekaterina Yashina6-2, 6-4 výhradetail zápasu
12.03.18
čtvrtfinále
vs. Anastasia Kharitonova/Daria Nazarkina4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
26.02.18
1. kolo
vs. Polina Bakhmutkina/Polina Golubovskaya4-6, 6-1, 10-7 výhradetail zápasu
26.02.18
čtvrtfinále
vs. Valeriya Pogrebnyak/Ekaterina Yashina6-75, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
26.02.18
semifinále
vs. Olga Doroshina/Daria Kruzhkova4-6, 4-6 prohradetail zápasu

Andrea Gamiz/Paula Ormaechea - poslední zápasy

Latvia Jurmala - antuka
23.07.19
1. kolo
vs. Irina Maria Bara/Dalila Jakupovic6-4, 2-6, 8-10 prohradetail zápasu
Sweden Bastad - antuka
09.07.19
1. kolo
vs. Cornelia Lister/Renata Voracova6-4, 4-6, 6-10 prohradetail zápasu
Czech Republic W60+H Stare - antuka
17.06.19
1. kolo
vs. Petra Csabi/Anna Siskova6-3, 6-0 výhradetail zápasu
17.06.19
čtvrtfinále
vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova6-4, 1-6, 8-10 prohradetail zápasu
Spain Seville - antuka
15.10.18
finále
vs. Basak Eraydin/Anastasiya Komardina7-5, 7-65 výhradetail zápasu
15.10.18
1. kolo
vs. Anais Peralta Criado/Elena Rodriguez Pajares6-1, 6-1 výhradetail zápasu
15.10.18
čtvrtfinále
vs. Maria Jose Luque Moreno/Julia Payola6-2, 6-0 výhradetail zápasu
15.10.18
semifinále
vs. Andreea Rosca/Renata Zarazua3-6, 6-4, 10-3 výhradetail zápasu
USA Sunrise - antuka
25.01.16
1. kolo
vs. Marie Benoit/Rika Fujiwara7-5, 6-74, 7-10 prohradetail zápasu
USA Wesley Chapel - antuka
18.01.16
1. kolo
vs. Chieh-Yu Hsu/Michelle Sammons6-1, 6-3 výhradetail zápasu
18.01.16
čtvrtfinále
vs. Lenka Kuncikova/Karolina Stuchla1-6, 6-72 prohradetail zápasu
USA Daytona Beach - antuka
11.01.16
1. kolo
vs. Elyne Boeykens/Elitsa Kostova4-6, 2-6 prohradetail zápasu
<