INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Valeriya Pogrebnyak vs. Sofya Lansere - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Valeriya Pogrebnyak form & Sofya Lansere form
Valeriya Pogrebnyak - poslední zápasy
Moscow - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 5-7, - Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Aleksandra Kulik | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Alena Fomina | 7-61, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Joana Eidukonyte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Khimki - tvrdý I. | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Nonna Kurginyan | 6-4, 4-3, - Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Cechova | 3-6, 1-4, - Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.18 1. kolo | vs. Sofya Treshcheva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Polina Monova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Trashchenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Aleksandra Efremova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-3, 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.11.17 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Andrea Ka | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.10.17 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.17 1. kolo | vs. Paulina Wulcan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Lana Kentchiashvili | 6-3, 1-2, - Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
30.08.17 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.17 1. kolo | vs. Dorota Szczygielska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Joana Eidukonyte | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.17 1. kolo | vs. Nina Furmaniak | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Sofya Lansere - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 kvalifik. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
04.11.23 finále | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.11.23 semifinále | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
24.09.23 finále | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detail zápasu |